TOKAT GAZETESİ

Tokat Gazetesi, Sabah Kahvaltısında Çalışanları Ve Yazarlarıyla Buluştu

Eğer bir yerde yenilik bir anlamıyla değişim varsa mutlaka orada verimlilik vardır. Zamanın her türlü teknolojik gelişimlerini takip edip ona göre işini kuran işletmeler zamanla gelişir ve karşılığını alırlar.

İşletmelerin gelişmesi, yenilikleri takip etmesinin yanında çalıştırdıkları personelinin insanca yaşamaları için gerekli olan koşulları sağlamalarıyla mümkündür. İnsanlar çalıştıkları yerde mutlu oldukları sürece başarılı olurlar. Eğer çalıştıkları yerde mutlu değillerse mutlaka orada bir sorun vardır, demektir.

Tokat Gazetesi yirmi yıldır siyah-beyaz yayın hayatını sürdürmektedir. Yeni renkli baskı hayatına da 14 Aralık Pazartesi günü başlayacaktır. Bu nedenle Tokat Gazetesi Ailesi: İmtiyaz sahipleri; Sezai Kaymak, Mehmet İşleroğlu, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç, Gazete yazarlarından; Ercan Süsoy, Rasim Canpolat, Hamdi Ertürk, Hüseyin Razi, Şerare Kıvrak, Hasan Akar, Mahmut Hasgül, Mehmet Demir, Turan Yalçın, Mustafa Uçurum,Yusuf Uçar ve gazete çalışanları Cuma günü sabah kahvaltısında bir araya geldi. Gazete çalışanları ve yazarlarının tanıtımı ve Tokat Gazetesinin dünü ve bu günü ile ilgili çalışmaları değerlendirildi.

Kahvaltıya katılanların her biri görüşlerini dile getirdiler. İlk konuşmayı yapan Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç’ın düşünceleri anlamlıydı. Tokat Gazetesinin yayın hayatını ve Tokat’a yaptığı hizmetleri ve yeni dönemde yapacakları çalışmaları anlattı.

Fatih Kılıç düşüncelerini, “Tokat’ın kıymetini, değerini bilmemizde fayda var. Tokat’ın her şeyi var. Bunu dışarı çıktığımızda daha iyi anlıyoruz. Ama içinde bulunduğumuzda ne yazık ki kıymetini idrak edemiyoruz. Birkaç teselli ile yolumuzda ilerlerken güzel hayaller kuruyoruz. Hayallerin gerçekleşeceği anı sabırsızlıkla beklerken, sabrın sonunun selamet olacağına inanıyoruz. Uzun yıllardır çalıştığım gazetenin sahipleri Sezai Kaymak ve Mehmet İşleroğlu, gazetede sorumluluk aldığım günden bu yana editoryal bağımsızlığımıza saygı duydular. Biz de gazetemizi Tokat’ta en iyi şekilde çıkartmayı ve Tokat’ın sorunlarını dile getirmeyi ilke edindik. Onlara huzurunuzda ayrı ayrı teşekkür ederim. Yazarlarımız ve çalışanlarımızla gazetemizi yeni yayın döneminde daha da ilerilere taşıyacağımıza huzurlarınızda söz veriyoruz.” Diye dile getirdi.

Hocaların hocası Ercan Süsoy, “Çok uzun yıllardır Tokat Gazetesinde spor yazarlığı yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Renkli baskıya geçtiğinde gazetenin daha ilerilere ulaşacağını şimdiden görüyorum. Sezai Bey’i ve Mehmet Bey’i kutluyorum. Genç ve çalışkan bir yazı işleri müdürüne sahip olduğunuz içinde ayrıca tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” temennilerinde bulundu.

İmtiyaz sahipleri Sezai Kaymak ve Mehmet İşleroğluda, “Bu güne kadar gazeteyi siyah-beyaz çıkarıyorduk. Yeni değişikliklerin geldiğini ve çağın ilerisinde olmayı her zaman düşündük, Bu bir imkân meselesi… Nasip bu güneymiş. İnşallah başarılı işler çıkarırız. Başta yazı işleri müdürümüz Fatih Kılıç ve genç dinamik personelimize güvenimiz tamdır. Bizi her zaman yazılarıyla destekleyen hocalarıma ve genç yazarlarıma huzurlarınızda ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

Başta Tokat Gazetesi sahipleri, Sezai Kaymak ve Mehmet İşleroğlu olmak üzere yazı işleri müdürü Fatih Kılıç’ın şahsında Tokat Gazetesi çalışanlarına teşekkür eder, başarılar dilerim.

Tokat Gazetesinin renkli baskı hayatına geçmesiyle daha büyük işlere imza atacağına canı gönülden inanıyorum.

(Not: Tokat Gazetesinin başarılı elamanı Emel Tekbaşoğlu’nun annesine de sağlık ve acil şifalar diliyorum.)

 

 

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat