TOKAT GAZETESİ

Kendini yeniliğe adayan Gazete

Tokat gazetesinin yayın hayatında bir ilk daha yaşanıyor. 14-Aralık-2015 Pazartesi günü renkli baskıyla yayına girmesi bir yeniliktir. Bu ve buna benzer yenilikleri yapması beni mutlu ve huzurlu yapmaktadır. Her yenilik bir umut, geleceğe güvenle bakmak demektir. Her hizmetin bir bedeli, her bedelin bir karşılığı var. Dişleriyle, tırnaklarıyla kazarak bu güne kadar gelen arkadaşlarımı yürekten kutlarım.

Tokat'ımıza daha iyi, kaliteli resimler ve haberler sunmak dileklerimdir. Tüm yazar ve çalışanların kahvaltıda buluşup tanışması da ayrı bir mutluluktu. Bu tanışma toplantısında bir kaç arkadaşın bulunmaması, günün anısına çekilen karede yer alınmaması beni az da olsa üzdü. Hiç olmazsa yedek bir resmimizin konması, belki tesellimiz olurdu. Fatih Kılıç beye en çok bu toplantının olmasını isteyenlerden biriydim. Bulunmayanlardan da biri ben oldum.

Bir hizmet verilecekse, yeniliklerle gelişmeler sağlanacaksa ben ve arkadaşlarım her zaman yanlarında olacağız. Tokat'ın en iyi gazetesi: bölgenin tanıtılması gelişime katkı sağlayan, halkını uyaran ve üretime katkıda sağlayan gazeteye selam olsun bizden de. Zaman bir olma zamanı. Zaman üretmek bilgiyi kullanma zamanı. Bir birimizi tanıma ve tanışma zamanı. Hatalarımızı hoş bir dille anlatma, düzelme ve düzeltme zamanı. Güçlerimizi birleştirip gelişme zamanı. Gazetemizde de bu ışığı ve gücü görmekteyim.

Sevginin, saygının, emeğin, hizmetin, alın terinin harmanlandığı yerde başarı vardır. Kazanılan hakça, düzenli paylaşılınca mutluluk, güven ve huzur vardır. Gazetemizde de bu özellikler mevcuttur.

Yolumuz aydınlık olsun. Kendisini yenileyen herkes başarı adayıdır. Bu yolda ilerleyen Tokat gazetesinin yolu da sevgi yolu olsun.

 

Süleyman ERKAN

Şişli-İstanbul 

 

 

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat