TOKAT GAZETESİ

Yazarız bundan sonra…

Gazetemizin bünyesinde yeni yılla birlikte Basın İlan Kurumu’nun asgari kadroya getirdiği yeniliklere göre düzenlememizi yaptık. Ve bundan böyle haftada en az iki yazıyla sizlerle buluşacağım.

            Gazeteciliğin yazar kadrosunda olmanın getirdiği sorumlulukla ilk yazımızı hazırlamanın telaşı vardı. Neyle ilgili, hangi konularda yazacağımızı belirlemek, gündemi takip etmek, şehir, bölge ve ülke ve hatta gün gelip Dünya gündemine dair fikirlerimi paylaşmak ayrı bir heyecan olacak.

            Yeni yılın ilk günlerinde Tokat, tanıtım atağına kalktı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun öncülüğünde sosyal mecrada, twitterde ‘Tokat’a Gitmek Gerek’ diye onbinlerce mesaj atıldı, yorumlar paylaşıldı.

            Tokat’ın tanıtımına dair eksikliğin hemen hepimiz farkındayız. Bu şehrin ferdi olarak her birimize düşen sorumluluklar olmalı.

            ….

            Yeni yılın ilk yazısında, sosyal mecradaki dikkat çeken paylaşımlarının takipçisi olduğum Uğur Gökbulut’un bir paylaşımına yer vermek isterim.

            “Bir hayır duası birçok belanın, bir ah ise birçok hayrın önüne geçebilir. Duanın peşinden iyiliğin ise izinden yürüyün. Kötüler zaten hak ettiğini, hak ise elbet bir gün yerini bulur. Yolu doğru olanın yükü ağır olsa da, onun da yardımcısı Allah olur.”

 

            Evet, bundan sonrasında Allah yardımcımız olsun. Yüreği güzel dostlarımızla buluşmaktan ötürü heyecanımızı paylaşacaklara şimdiden teşekkürler…

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat