TOKAT GAZETESİ

İKİ BÜYÜĞE SELAM…

Haberlerimizin olduğu kadar köşe yazarlarımızın da tutkun okurları var. Acizane bu köşe yazdıklarımızı noktasına, virgülüne varana dek pür dikkat takip eden okurlarımın olması ziyadesiyle mutlu kılıyor. Şehir içinde günlük gazetemizi, köşemi takip eden okurlarımın yanı sıra Ankara’da olan iki okurum var ki… Haftanın üç günü (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) yaptığımız postamız kendilerine ulaştığında, köşe yazımın olduğu sayının anlık okunmasıyla birlikte geri dönüşlerinin olması, engin bilgi ve birikimlerinden hareketle şehrimize, yazdıklarıma dair hissiyatlarını paylaşmalarının mutluluğunu ifade etmem kelimelere sığmıyor.

            Kıymetli büyüklerimiz, Türk siyasetinin kıymetli isimleri, eski devlet bakanlarımız Dr. Cevdet Aykan ve Ali Şevki Erek’in varlığı Tokat’ımızda adlarından bir ömür boyu bahsettirecek hizmetlerde imza oluşları bir yana, Tokat’ın genç bir yazarını yeni yazılar yazmaya teşvik eden babacanlıkları ile gönlümde ayrı bir yer tutuyorlar.

            Ankara’ya ve İstanbul’a selam olsun. Ülkemizin iki güzide ilinde, Başkent ve megakentinde Tokatlı iki büyüğümüzün varlığıyla moral ve güç buluyoruz.

            Onların okuyacağını bilmek haliyle daha bir sorumluluk sahibi yapıyor yazanı. İyi ki varlar… Tüm okurlarımız gibi.

           

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat