Değişen Türkiye Güçlü Kadınlar
Değişen Türkiye Güçlü Kadınlar

Tokatlı hemşehrimiz, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin'in panelist olarak katıldığı, "Değişen Türkiye, Güçlü Kadınlar" konulu panel, 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

            Panel öncesi konuşan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kadının toplumdaki ve dinimizdeki önemine değinerek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

            Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo davetlilere sunuldu. Öğrenciler oratoryonun ardından programa katılan misafirlere kırmızı gül dağıttılar.

            Daha sonra moderatörlüğünü Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nuray Kızılaslan’ın yaptığı “Değişen Türkiye, Güçlü Kadınlar” adlı panel Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ve Kadınlar Türkiye Kültür ve Dayanışma Birliği Başkanı Ayşe Serap Şahiner tarafından verildi.

 

            Panele Vali Cevdet Can ve eşi Naime Can, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, protokol mensupları, çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.