Belediyenin voleybol turnuvası
Belediyenin voleybol turnuvası

Tokat Belediyesi’nde çalışanlar arasında dayanışmayı artırmak, personelin yoğun iş stresinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası Tokat İl Başkanlığı ile Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanlığı organizesinde voleybol turnuvası düzenlendi.

Tokat Belediyesi birimler arası voleybol turnuvası ile hem personelin motivasyonu artırmak hem de spora teşvik hedefleniyor.

Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi spor salonunda Park Bahçeler Müdürlüğü ile Plan ve Proje Müdürlüğü takımlarının mücadelesi ile başlayan turnuvada; A-B-C gruplarından her bir grupta 4 takım olmak üzere toplam 12 takım mücadele edecek.

Turnuva kapsamında Hüseyin Akbaş Spor Salonunda Belediye Meclisi ve Mali Hizmetler Müdürlüğü Takımları karşı karşıya geldi. Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun da yer aldığı maçta Belediye Meclisi 2-1 galip geldi.

 

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu maç sonunda yaptığı kısa açıklamada, “Maçı zor olsa da 2-1 kazandık. Belediyemiz çalışanları arasındaki birliği, dayanışmayı artırmak için çok güzel bir etkinliğe daha imza attık. Turnuvaya katılan tüm belediyemiz personeline, takımlara başarılar diliyorum” dedi.