Niksar kent park için imzalar atıldı
Niksar kent park için imzalar atıldı

Nisan ayında yapılan ihale sonucunda ihaleyi 1.115.000 TL’ye kazanan BLT Mühendislik Mak. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firması ile Niksar Belediyesi arasında sözleşme imzalandı. Niksar Belediyesi adına sözleşmeyi imzalayan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Kent Park Projesinin yapımına en kısa sürede başlanacağını belirterek, Niksar’a hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

            Projeleri bir bir gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Özcan, “Kent Park ihalemizi Nisan ayında gerçekleştirmiştik. İhaleyi 1.115.000 TL bedelle kazanan BLT Mühendislik Mak. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firması ile bugün sözleşmemizi imzaladık. 15 gün içerisinde yer teslimimizi yapacağız. Bu yılsonuna kadar Kent Park inşaatımızı sonlandırarak halkımızın kullanımına sunacağız. Kent Park ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“2016 YILI PROJE GERÇEKLEŞTİRME YILIMIZ OLACAK”

            2016 yılında birçok projeyi hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Özcan; “Bizler insan odaklı çalışıyor, halkımızın daha iyi bir yaşam sunmak için çabalıyoruz. Bu yıl bir diğer projemiz Kapalı Otopark ve Semt Pazarı inşaatımıza kısa sürede başlayacağız. 2016 yılı proje gerçekleştirme yılımız olacak” dedi.

 

            BLT Mühendislik Mak. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firması Müdürü Osman Balat ise yaptığı açıklamada kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını belirtti.