Başkan Dizer referandum için  köy gezilerine devam ediyor
Başkan Dizer referandum için köy gezilerine devam ediyor

Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Adem Dizer, yeni anayasa ve referandum sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere Batmantaş, Akyurt ve Fırındere Köyü sakinleri ile bir araya geldi.

            Tokat Merkeze Bağlı,  Batmantaş köyünde düzenlenen istişare toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer, yeni anayasanın önemi ve gerekliliği üzerinde durarak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülke genelinde gerekliliğini vurguladı. Dizer, "Gelecek nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza güçlü bir Türkiye bırakmak arzusundayız. Güçlü bir irade ve güçlü yönetim için söz sahibi Türkiye olsun istiyoruz. Bütün bunlar için fırsat elimize geldi. Ülkemizin hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi için millet olarak karar bizde. Sandıktan çıkacak 'Evet' kararı ülkemizi daha ileriye götürecektir. Hepimizin bulunduğu çevreye tanıdığı herkese yeni anayasa değişikliğinin gerekliliğini anlatması şart." dedi.

 

            İl Genel Meclis Başkanı Adem Dizer ve İl Genel Meclis Üyesi Halil İbrahim Uzun Batmantaş köyü ziyareti sonrasında Akyurt,  Fırındere Köyleriniz ziyaret etti.