Başkanlar taraftarlarla buluştu
Başkanlar taraftarlarla buluştu

Tokatspor Adnan Çiçek Uzunburun Tesislerinde Perşembe gün akşamı Başkanların taraftarlarla buluşması vardı. Tokatspor Kulübünün fahri başkanı Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, başkan yardımcıları Osman Altunordu ve Mehmet Ersoy ile birlikte tesislere gitti. Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin Koç ile birlikte taraftarların karşısına çıktı.

SORUNLARI DİNLEDİ

            Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu “Tokatspor sevdalısı taraftarlar grubu gençlerimizle bir araya geldik. Sporda ilimizin tanıtımına katkı sağlayan Tokatsporumuzla ilgili taraftarların düşüncelerini dinledik.” Diyerek buluşmalarını duyurdu. Taraftarlar Başkan Eroğlu’na gerek Tokat’taki gerekse deplasmanlardaki maçlarda ne tür sorunlar yaşadıklarını anlatma fırsatı buldular.

“VEKİLLERİ MAÇTA GÖRMEK İSTERİZ”

            60 Gençlik ve 1969 Cephe Taraftarların öne çıkardığı konulardan biri de Tokatlı vekilleri Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda görmek istediklerine yönelik talepleri oldu. Siyasileri, bürokratları protokol tribününde görmenin sahaya da kendilerine de ayrı bir özgüven vereceğini vurguladılar.

DEPLASMAN SÖNÜ

            Taraftarlar Tokatspor’un deplasman maçlarında da yanında olduklarını belirtirlerken Başkan Eroğlu, bir deplasmanın masrafını da karşılayacaklarının sözünü verdi. “Tokat’ın çocuğu Eyüp Eroğlu’ diye tempo tutarak Başkan Eroğlu’nun verdiği sözden ötürü sevindiklerini gösteren taraftarlar Tokatspor’un ligde kalması adına ellerinden gelen gayretin siyasilerinden taraftarlarına herkesim tarafından gösterilmesini vurguladılar.

 

            Günün sonunda tesislerinde önünde hatıra fotoğrafı çekildi.