Vekil Çakır’dan Tokatspor’a moral
Vekil Çakır’dan Tokatspor’a moral

 

Vekil Çakır’dan

Tokatspor’a moral

 

“Bu faaliyetler tek başına altından kalkılacak işler değil. Çok sayıda kişinin belki kurumun taşın altına elini sokması gereken faaliyetler.”

 

Tokatspor taraftarları takımın zor dönemlerinde iç saha maçlarında protokol tribünlerinde Tokatlı vekillerin olmayışına sık sık atıfta bulunup “taraftarlar burada vekiller nerede?” diye tezahürat ediyorlardı. Genel de Milletvekili Kadim Durmaz maçlara geliyor, Ak Parti’nin Milletvekillerinin kulakları çınlatılıyordu.

VEKİL ÇAKIR’DAN ZİYARET

         Tokat Milletvekili Prof. Dr. Coşkun Çakır, zorlu Niğde Belediyespor maçı öncesinde dün tesislere gitti. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Şube Müdürü Celal Yurdakul ve parti yöneticileri ile birlikte Uzunburun Tesislerine gelen Milletvekili Coşkun Çakır, Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Taşkın Güngör ile sohbet etti.

GEÇ KALINMIŞ ZİYARET

         Milletvekili Coşkun Çakır söz konusu ziyaretin geç kalınmış bir ziyaret olduğunu peşinen kabul ederek sözlerine başladı. “Birkaç defa planladık ama olmadı, biraz geciktiğimiz bir ziyaret oldu. Geç de olsa Yönetime başarılar diliyoruz. Allah utandırmasın. Allah Tokatspor’umuza hayırlı hizmet etmeyi nasip etsin.” Dedi.

         Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin Koç da ziyaret için Vekil Coşkun Çakır ile AK Parti Yöneticilerine teşekkürlerini dile getirirken “bizleri onurlandırdınız. Tokatspor Kulübü ilimizin marka ve reklam değeri olarak yukarılara taşımaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar mücadele ediyoruz. Zor bir süreçten geçtik ama bu mücadele inşallah ligde kalmamızı sağlayacak.” dedi.

“TAŞIN ALTINA ELLER SOKULMALI”

         Vekil Coşkun Çakır sportif faaliyetlerdeki yöneticiliğin zor faaliyetler olduğuna dikkat çekti ve “zor faaliyetler, tek başına altından kalkılacak işler değil. Çok sayıda kişinin belki kurumun taşın altına elini sokması gereken faaliyetler. Hele hele futbol olduğunda bu ölçek daha da artıyor. Şehir söz konusu olduğunda daha da önemli.” Dedi. Niğde Belediyespor maçı için protokol tribününde olmak istediğini söyledi. Başkan Koç da “çok memnun oluruz” dedi.

GÜNÜN HEDİYESİ

         Tokatspor Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin Koç ziyaret vesilesiyle Milletvekili Coşkun Çakır’a Tokatspor’un Bordo-Beyaz formasını, kaşkolünü ve ajandasını hediye etti.