Reşadiye Belediyesinden sponsorluk örneği
Reşadiye Belediyesinden sponsorluk örneği

Reşadiye ilçesinde 5. sınıf kız öğrencileri dilekçeyle belediye başkanlığından sporluk talep etti. Sponsorluk isteği belediye başkanlığı tarafından kabul edildi.

            Reşadiye ilçe merkezinde eğitim veren Atatürk Ortaokulu 5-E sınıfı bayan futbol takımı öğrencileri okullar arası bayan futbol müsabakalarında ihtiyaç duydukları forma için sponsorluk arayışına girdi ve bu taleplerini yazdıklarını dilekçe ile Reşadiye Belediyesi'ne iletti. Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç öğrencilerin dilekçesine kısa sürede cevap verdi ve öğrencilere üzerinde Reşadiye Belediyesi yazan formaları hediye etti.

            Öğrenciler de Kılıç'ı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini iletti. Ziyareti sosyal paylaşım hesabında duyuran Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, duygularını şöyle ifade etti:

            Atatürk Ortaokulu 5-E sınıfı öğrencilerimiz yapacakları sınıflar arası turnuva için belediyemizden kendi yazdıkları şirin dilekçe örneği ile bir istekte bulundular. Bizlerde öğrencilerimizin bu isteklerini kırmayarak kendilerine yardımcı olduk. Öğrencilerimiz de bunun karşılığında ziyarette bulunarak bizleri çok mutlu ettiler. Kendilerine ve turnuvaya katılan diğer öğrencilerimize başarılar diliyorum.