Niksar'da bayanlara yaşam merkezi açılıyor
Niksar'da bayanlara yaşam merkezi açılıyor

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Hanımlar Yaşam Merkezi Projesi inşaatına kısa süre içerisinde başlayacaklarını söyledi.

            Niksar Belediyesi eski düğün salonunun bulunduğu alanı kamulaştıran Belediye Başkanı Özdilek Özcan, bu alana Hanımlar Yaşam Merkezinin yapılacağının müjdesini verdi. Yapılacak olan Hanımlar Yaşam Merkezinde güzellik merkezi, lezzet atölyesi, bilgisayar laboratuarları, el sanatları atölyesi, dikiş atölyesi, müzik atölyesi, kreş ve çocuk oyun salonları ve içerisinde spor aletlerinin bulunduğu Sağlıklı Yaşam Merkezi bulunuyor.

            Belediye Başkanı Özdilek Özcan konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözünden yola çıkarak ilçemizde annelerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimiz için Hanımlar Yaşam Merkezi projemize başlayacağız.

 

            Hanımlar Yaşam Merkezinde Güzellik Merkezi, Lezzet Atölyesi, Bilgisayar Laboratuvarları, El Sanatları Atölyesi, Dikiş Atölyesi, Müzik Atölyesi, Kreş ve Çocuk Oyun Salonları ve içerisinde spor aletlerinin bulunduğu Sağlıklı Yaşam Merkezi bulunuyor. İlçemize şimdiden hayırlı olsun.” dedi.