Reşadiye’de turnuva heyecanı
Reşadiye’de turnuva heyecanı

İstanbul’da organize edilen Reşadiye 3. Kelkit Halı Saha Futbol turnuvasının final maçı Reşadiye ilçemizde oynandı. Final maçında Kaşpınarspor ile Hasanşeyhspor ekipleri karşılaştı. 1-1 biten maçın ardından penaltı atışları yapıldı. Atışlarda Kaşpınarspor ekibi kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

Final maçına protokolün de yoğun ilgisi vardı. Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, turnuvaya katılan tüm köy takımlarına teşekkür etti. Centilmenlik ortamında bir turnuvayı tamamladıklarını ifade eden Kılıç, futbolcuları da göstermiş oldukları birliktelikten dolayı kutladı. 

Reşadiye Kaymakamı Faruk Erdem konuşmasında, turnuvayı düzenleyen turnuva komitesini kutladı. Turnuvaların amacının birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu belirten Kaymakam Erdem, turnuvaya katılan takımlarını ve futbolcuları da tebrik etti.

Reşadiye Kaymakamı Faruk Erdem, Belediye Başkanı Cemil Kılıç, Tokat Milletvekili Durmaz, AK Parti İlçe Başkanı Sefa Yiğit, MHP Reşadiye İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, Hasanşeyh Belediye Başkanı Recep Külekçi, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ünal, Halk Eğitim Müdürü Ergün Ünal, Belediye Bilgi İşlem Sorumlusu Osman Gürer, İlçe Gençlik Müdürü Murtaza Çelik ve Reşadiye Termal Spor Başkanı Aydın Aslan takımlara kupalarını ve madalyalarını verdi.

 

Maç sonrası Reşadiye Belediyesi tarafından  futbolculara ve katılımcılara keşkek ikram edildi.