Gençlik Spor ziyaretleri
Gençlik Spor ziyaretleri

Gençlik Spor ziyaretleri

YEDİ HİLAL’DEN ZİYARET

Yedi Hilal Derneği Genel Başkan Yardımcısı Samet Paçacı beraberinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Dernek olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Samet Paçacı “gençliğin her zaman yanında olan İl Müdürü Cemil Çağlar'a ve çalışma ekibine şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Paçacı ve öğrenci gençlere teşekkür eden İl Müdürü Cemil Çağlar, “Kurum olarak İl Merkez ve İlçelerimizde gençlerimizin sosyal, kültürel ve sportif açıdan gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla projeler hazırlamakta ve bu projelerimizde de gençlerimizin yoğun olarak katılımlarını sağlamaktayız. Güçlü Türkiye için geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin her zaman yanlarında olduk ve en büyük destekçileri olmaya devam edeceğiz." dedi.

**

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDEN ZİYARET

 

Tokat Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Hüseyin Reel beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Demir ile birlikte İl Müdürü Cemil Çağlar’ı ziyaret etti. Ziyaretlerinde gençlik alanında yapılacak olan proje ve çalışmalar hakkında İl Müdürü Cemil Çağlar'la konuştular, ortak yapılacak etkinlikler ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.