Filenin sultanlarına tebrik
Filenin sultanlarına tebrik

Filenin sultanlarına tebrik

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Antalya 'da düzenlenen 5. Voleybol turnuvasında ilimizi temsil eden Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Niksar Sevgi Evleri Tokat Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol takımı centilmence mücadeleleri ile Türkiye Üçüncüsü olmuşlardı.

Niksar Sevgi Evleri Müdürü Adnan Tanrıverdi beraberinde Antrenör Tuğçe Yılmaz ve Sporcularımız ile birlikte Tokat’a dönüşte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Şampiyonası ve devam eden çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Adnan Tanrıverdi, desteklerinden dolayı İl Müdürü Cemil Çağlar şahsında tüm kurum çalışanlarımıza teşekkür etti.

 

Tokat' ta gençliğin, sporun ve sporcunun adresi olan bir kurum olarak ilimizde sporun tabana yayılması kapsamında gerek tesisleşme, gerekse branşlarında uzman antrenörler ile birlikte kurum olarak tüm imkanlarıyla sporcuların ve antrenörlerin her zaman destekçisi olduklarını söyleyen Cemil Çağlar, desteklerinin devam edeceğini vurguladı. Çağlar, elde ettikleri Türkiye Üçüncülüğü başarılarından ötürü filenin sultanlarını, Antrenör Tuğçe Yılmaz ve Niksar Sevgi Evleri Müdürü Adnan Tanrıverdi'yi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.