Başkan’dan sosyal mecra mesajı
Başkan’dan sosyal mecra mesajı

Başkan’dan sosyal mecra mesajı

“Sosyal medyada son günlerde paylaşımları ile şahsımıza sevgisini gösteren dostların paylaşımlarını görüyoruz. Herkese müteşekkiriz. Lakin sizlerden ricamız yanlış anlamaya mahal vermeme adına bu duruma son verilmesidir.”

“İlimizin tüm unsurları ile iş birliği içerisinde Tokat Belediyesi olarak inşallah bundan sonra da sizlerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.”

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, sosyal mecrayı aktif kullanan isimlerin öncüsü. Belediye hizmetlerini, ziyaretleri, hareketliliğini sosyal mecraya taşıyan Başkan Eroğlu, diğer yanda sosyal mecra üzerindeki kimi paylaşımlardan, şahsına yönelik yazılıp çizilenlerin de hedefi oluyordu.

            Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu önceki gün bir sosyal mecra paylaşımı ile dostlarından bir talepte bulundu. Başkan Eroğlu “Değerli dostlarım” diyerek başladığı paylaşımında “Sosyal medyada son günlerde paylaşımları ile şahsımıza sevgisini gösteren dostların paylaşımlarını görüyoruz. Herkese müteşekkiriz. Lakin sizlerden ricamız yanlış anlamaya mahal vermeme adına bu duruma son verilmesidir.” Diye mesaj verdi.

            Başkan Eroğlu’nun paylaşımının tam metni şöyle oldu;

“Değerli Dostlarım,

Rabbim, bizlere Şehremini'niz olarak Tokat'ımıza gece-gündüz çalışmayı nasip etti. Dostlar tarafından sevmek, sevilmek güzel Allah hepinizden razı olsun. Sosyal medyada son günlerde paylaşımları ile şahsımıza sevgisini gösteren dostların paylaşımlarını görüyoruz. Herkese müteşekkiriz.
Lakin sizlerden ricamız yanlış anlamaya mahal vermeme adına bu duruma son verilmesidir.

İlimizin tüm unsurları ile iş birliği içerisinde Tokat Belediyesi olarak inşallah bundan sonra da sizlerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.

Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.”

YORUMLAR

 

                Başkan Eroğlu’nun paylaşımı birçok elliyi aşkın kişi tarafından paylaşıldı ve bini aşkın beğeni aldı. Yorumlara bakıldığında “ Allah doğruların yardımcısıdır. Yeter ki biz doğruluktan, haktan, adaletten ayrılmayalım. Selamlar, Allah yardımcınız olsun.” diye birçok yorum olduğu görüldü.