“Bir ve beraber olmaya özen gösterdik”
“Bir ve beraber olmaya özen gösterdik”

Tokatlı genç Fenerbahçeliler bir sezonu özetledi

“Bir ve beraber olmaya özen gösterdik”

Turgay Şeren Süper Liginde 2016-2017 sezonun bitmesiyle birlikte Tokat ilimizde sevinç yaşayan taraftarların başında ligi şampiyon olarak bitiren Beşiktaş’ın taraftarları olmuştu. Diğer yanda Fenerbahçe’nin genç taraftarları da etkinlikleri ile adından söz ettirmişti.

            Tokat Genç Fenerbahçeliler Başkanı Burak Çelik önceki gün bir açıklaması ile Fenerbahçelilerin Tokat’taki geleneksel iftar buluşmasını 11 Haziran Pazar günü yapacaklarını duyurdu. Burak Çelik ayrıca bir sezon boyunca yaptıkları sosyal etkinliklere dair de bilgi verirken, Fenerbahçe tribünlerinin efsane ismi Sefa reisi de andı.

            Burak Çelik’in geride bırakılan sezon için değerlendirmeleri şöyle oldu:

            “Yine bir sezonu daha geride bıraktık. Hep birlikte Tokat’ımızda ve tüm Türkiye’mizde bize yakışan ne ise onu yapmaya çalıştık. Gittiğimiz onca deplasman onca kilometre yolu dostlarımızla kardeşlerimizle davamız için Fenerbahçemiz için kat ettik. Yaptığımız birlik ve beraberlik etkinliklerinin yanı sıra daima bir ve beraber olmaya özen gösterdik.

Yaptığımız 7 deplasman, kuruluş yılımız için düzenlediğimiz yemek organizasyonumuz,
Tokat’ta seçtiğimiz Kardeş Ev projesi kapsamında yaptığımız ve yapacağımız yardımlar, öğrenci kardeşlerimizle birlikte iç içe olmak için yaptığımız ev ziyaretlerimiz, Fenerbahçe voleybol takımımızı burada ağırlamak, teröre karşı tüm taraftar gruplarımızla beraber tepki göstermek için yapılan yürüyüş, reisimiz ve şehitlerimiz için yaptığımız mevlitlerimiz, derbilerde Tokat'ta görülmemiş onca güzel etkinlikler, basket maçımız için kurulan büyük ekran ve binlerin bizimle olması, şehrimizin takımı Tokatsporumuz ve dostumuz Cephe1969 taraftar grubumuza desteğimiz, mübarek ramazan ayı münasebetiyle ağabeymiz, reisimiz, canımız Sefa reisimizin ruhu için şuan yaptığımız yardımlarımız ve bir dahaki hafta yapacağımız iftar organizasyonumuz dışında aklımıza gelmeyen onca organizasyonda kardeşlerimizle hep bir arada, yan yana olmanın onurunu gururunu yaşadık.

Bu güzel davada bizleri bir kılan ağabeymiz, canımız, her şeyimiz Sefa reisimiz başta olmak üzere tüm ağabeylerimize, dayılarımıza, kardeşlerimize ve davamızın her bir ferdi olan Tokat GFB ailesine saygı ve minnetlerimi sunuyorum.

 

Önümüzdeki Sezon Tokat GFB Ailesi olarak daha fazla çalışarak daha çok deplasman etkinliği yaparak bu ailenin çalışkan ve duruşu her zaman dimdik olan bir ferdi olmayı başaracağız...”