Seçmelere yeni hoca yetişecek
Seçmelere yeni hoca yetişecek

Tokatspor Kulüp Başkanı Bahri Çabuk İstanbul’da bulunuyor. Spor adamları, basın mensupları ile biraya geriyor. Yeni sezon için İstanbul’da ikamet eden Tokatlıların çokluğundan hareketle futbolcu seçmelerini İstanbul’da yapma kararı aldıklarını duyurmuştu.

         Başkan Bahri Çabuk, İstanbul’daki futbolcu seçmelerinin tarihini basın mensuplarına bildirdi. 17 Haziran Cumartesi ve 18 Haziran Pazar günleri İstanbul’da Esenler Stadyumu’nda seçmelerin yapılacağını duyurdu.

YENİ TEKNİK ADAM DA YETİŞECEK

         Başkan Bahri Çabuk “seçmelere katılacak antrenörler kimler olacak. Tokatspor'un teknik adamı o güne yetişecek mi? Transfer Komitesindeki isimler olarak Yöneticiler mi seçmede karar verici olacak?” sorularına “Tamamen hocalar karar verecek. O güne yeni hocamız yanımızda olacak.” diye yanıt verdi.

İSTANBUL’DAKİ TEMASLAR

            İstanbul’da temaslarda bulunduğunun bilgilerini paylaşan Başkan Çabuk “Bugün bizi misafir edip ekranlara ve ulusal medyaya sesimizi duyuran sevgili hemşerimiz İHA Spor Müdürü Mustafa Karagöl beye çok teşekkür ederim. Sevgili futbol Teknik direktörleri Saffet Akyüz ve 29 yıl sonra tekrar karşılaştığım Tokat’ta vatani görevini yaparken tanıştığım Türk futbolunun beyefendisi Vedat Uysal hocama TOKATSPORA beraber neler yapacağımızı konuştuk.” ifadelerini kullandı.

 

            Başkan Bahri Çabuk’un Tokatlı hemşehrimiz İha Spor Müdürü Mustafa Karagöl’e yaptığı açıklamada önce teknik adam ile anlaşma sağlayıp, sonrasında takımı kurma niyetinde olduklarını vurguladı.