Ferruh hocadan Erbaaspor mesajı
Ferruh hocadan Erbaaspor mesajı

3. Lig 2. Grup’ta Teknik Direktörlüğünü yaptığı Erbaaspor için Ferruh Özgün’den bir mesaj geldi. Takımın başına geçtiği son 9 haftada 7 galibiyet 1 beraberlik ve 1 yenilgi ile 22 puanı daha hanesine yazdıran Erbaaspor ligi ikinci sırada bitirmiş ve play-offlarda finalde elenmişti.

Final maçının ardından bir açıklamada bulunarak görevi bıraktığını duyuran Erbaalı hemşehrimiz Ferruh Özgün, Erbaaspor için sahip çıkılması mesajı verdi. Ferruh hocanın açıklaması şöyle oldu:

 

“Ben Erbaaspor’da çalıştığım üç ay içinde hiç kimse ile bir sorun yaşamadım. Hüseyin başkan, Bülent başkanlarım çok emek harcadılar. Biz de çalışanlar olarak Cumhur hoca, Habip hoca, Mehmet hoca, yardımcım Baykal hoca ve ben çok çalıştık. Oyuncularımızla tek olup son maça kadar Erbaaspor taraftarlarıyla finali gördük. Maalesef finalde rakipten daha iyi olmamıza rağmen yenildik. Benim ricam takımımıza sahip çıkalım, yalnız bırakmayalım. Allah’ın izni ile Erbaaspor önümüzdeki sene istediği başarıyı yakalar. Ben Ferruh özgün olarak canı gönülden başarılar diliyorum.”