Futsal Turnuvası sonuçlandı
Futsal Turnuvası sonuçlandı

Futsal Turnuvası sonuçlandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Ramazan Etkinlikleri Futsal turnuvası 8 takımın katılımıyla 087 Haziran Perşembe günü saat 21:30’da başlamıştı. Uzunburun Ali Yücel Spor Salonu’nda oynanan müsabakalarda Lisans Elektrik Hentbolcular, Mehmet Akif Ersoy Lisesi, Devlet Hastanesi Anestezi, Güven Otomotiv, Maskeli Beşler, Makineler, Pazar Seda Sayan Lisesi Öğretmenleri, Gençlik Hizmetleri adlı takımlar katıldı.

            Futsal Turnuvasının koordinatörü Emre Dursun turnuva sonrası bir açıklamada bulundu. Kazanan takımı, gol kralını, en teknik oyuncuyu, en iyi kaleciyi, en iyi oyuncuyu, en centilmen oyuncu ve takımı ilan etti.

İŞTE SONUÇLAR

            Emre Dursun’un bilgilendirmesi şöyle oldu:

“Ramazan etkinliği kapsamında düzenlediğimiz turnuvada sona geldik. Tüm maçlarını kazanan Lisans Elektrik Hentbolcular 1. olurken, Anestezi takımı ikinci, Güven Otomotiv takımı üçüncü, Pazar Seda Sayan Lisesi takımı dördüncü olmuştur.

 

Turnuva gol kralı 8 golle Zekeriya Dursun, turnuva en teknik oyuncusu Hulusi Ulaşer, en iyi kalecisi Mustafa Dursun, en iyi oyuncusu Lütfü Miktan, en centilmen oyuncu Hamza Yılmaz, en centilmen takımı ise Seda Sayan Lisesi olarak belirlenmiştir. Katılan tüm takımlara Tokat Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz.”