Tokatspor’da Yönetim toplandı
Tokatspor’da Yönetim toplandı

Tokatspor’da Yönetim toplandı

Gündemde öncelikle kombine ve teknik adam konusu var

Tokatspor Kulübü’nde olağanüstü genel kurul sonrası Bahri Çabuk başkanlığında oluşan Yönetim Kurulu geride bırakılan hafta sonu Cumartesi günü Uzunburun Tesislerinde bir araya geldi. Başkan Bahri Çabuk’un geçen hafta içinde İstanbul’daki görüşmeleri olmuştu. İstanbul’da 17 Haziran ile 18 Haziran tarihlerinde futbolcu seçmelerinin yapılacağı ilan edilmişti. Bu seçmelerde yeni Teknik adamın olacağını Başkan Çabuk duyurmuştu.

TARAFTARLAR “ARİF ÇOBAN’ İLE

ANLAŞILDIĞINI DUYURDU

         Tokatspor Yönetim Kurulu çalışmalarını sürdürürken transfer konusunda taraftarlar arasında paylaşılan bir isim oldu. Tokatspor’un formasını başarıyla terleten ve taraftarların gönlünde yer bulan Arif Çoban (Benzema Arif) ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu.

YÖNETİM TEYİT ETMEDİ

         Taraftarların paylaştığı isimler olurken, Yönetim Kurulu’na sorulduğunda “konuşulan isimlerle hiç bir ilgimiz yoktur. Taraftar gönlünden geçeni yazmıştır. Arif Çoban’la ilgili somut bir şey yok. Hocamız gelince konuşacağız.” Yanıtı alındı.

KOMBİNE ÇALIŞMASI

         Tokatspor Basın Sözcüsü Muhsin Şenocak, çalışmalara dair yöneltilen soruları yanıtlarken kombine çalışmasını öne çıkardı. Yeni sezonda kombineler için bir sürpriz hazırlığında olduklarını söyledi. Transfer konusunda da kesinleşmiş bir isim olmadığının bilgisini veren Şenocak, teknik adam konusunda görüşmelerin olduğunu, hafta içinde Tokat’a getirmek istediklerini söyledi.

         Cumartesi günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısına değinen Şenocak “azimli, kararlı, genç ve aklı başında bir yönetim kurulumuz var. Ekonomik rahatlama üzerine çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzü açacak birkaç hamle peşindeyiz. Görüştüğümüz 3-4 tane hocamız var. Bu hafta içinde hocamızı Tokat’a getirmek istiyoruz.” Dedi.

TARAFTARA GÜVEN MESAJI

            Basın sözcüsü Muhsin Şenocak, taraftarlara mesaj iletirken “taraftarımız bize güvensin ve desteklerine devam etsinler.” diyerek sözlerini bitirdi.