Genç Fenerbahçeliler iftarda buluştu
Genç Fenerbahçeliler iftarda buluştu

Genç Fenerbahçeliler iftarda buluştu

GFB Başkanı Burak Çelik “Dolu dizgin yolumuza devam ediyoruz. Daha da çok çalışacağız.”

Süper Ligin temsilcisi Fenerbahçe’nin Tokat’taki taraftarlarından oluşan Genç Fenerbahçeliler oluşumu 2016-2017 sezonunun son etkinliğini iftar buluşması olarak planladı. Fenerbahçelilerin Tokat’taki geleneksel iftar buluşması 11 Haziran Pazar günü Tokat Öğretmenevi Restoranda oldu.

            Tokat Genç Fenerbahçeliler Başkanı Burak Çelik iftar etkinliği vesilesi ile katılan tüm taraftarlara teşekkürlerini dile getirirken şu açıklamada bulundu:

 

“Tokat GFB olarak bu yılki son etkinliğimiz olan iftar organizasyonunda hep birlikteyiz. Bir yıl sürecinde yaptığımız onca güzel organizasyonunun ardından bu güzel çalışma dolu yılın son etkinliğinde kardeşlerimizle iftarda beraber olmanın ben de mutluluğunu yaşıyorum. Bir yıl süre zarfında bu yolda bizlere emek veren her kadememizde görev alan ve koşturan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Yaptığımız onca etkinliği konuşsak gerçekten saatlerce sürer ama bir gerçek var ki ekibimiz, kardeşlerimiz, liseli bayanlar ve üniversiteli kardeşlerimizle dolu dizgin yolumuza devam ediyoruz. Daha da çok çalışacağız. Bu sene üniversitesi bitip şehrimizden gidecek olan ekibimizdeki kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Onlara da yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Turhal, Reşadiye, Erbaa’dan sonra yeni bir ilçemizi Niksar GFB’mizi de aktifleştiriyoruz, şimdiden hayırlı olsun. Bu vesileyle ağabeymiz, reisimiz Sefa abimizin başlattığı bu kutlu yolda sizlerle birlikte olmanın gururunu bir daha yaşıyoruz. Hepinize bir daha teşekkür ediyorum, hayırlı akşamlar diliyorum, selamlarımı iletiyorum.”