Para varsa gerisi hallolur
Para varsa gerisi hallolur

Para varsa gerisi hallolur

Tokatspor’da Yönetim Kurulu Bahri Çabuk başkanlığında toplantılar yapıyor, yeni sezon kadrosunu kurmak için çalışıyorken taraftarlar arasında yorumlaşmalar da oluyor. Transferde anlaşmaya varılacak yeni Teknik Adam ile yeni futbolcuların isimleri merakla bekleniyor. Tüm bunların yapılabilmesi için gereken PARA konusu ise taraftarların öne çıkardığı hususlarında başında geliyor.

            Tokatspor ile ilgili yorumlaşmaları takip ettiğimizde bazıları şöyleydi:

*Bence transfer, hoca, takım kurma gibi sorular yerine sorulması gereken, gerçek Tokatspor taraftarının sorması gereken ilk şey PARA var mı, kaynak bulundu mu olmalı... Amatör takıma yorum yapmıyoruz, TOKATSPOR’dan bahsediyoruz. Takımın acil bulması gereken bir meblağ var, bu PARA hazır mı? Eğer PARA varsa gerisi hallolur bence. (Yunus Emre Sansar)

**

* Biz Bahri başkanın futbol bilgisine güveniyoruz, yönetimdeki insanların da birçoğu can ciğer arkadaşımız, kardeşimiz, hepimiz Tokatspor için güzel şeyler olmasını istiyoruz. Arif olayı farklı, o bizim için her zaman farklı olmuştur. Gençlerin içinde iyi bir abi olarak takımda olacaktır, taraftarın 100’de 90’ı Arif’i sever, bağrına basar. (Murat Taş)

**

 

* Arif'i de severiz, Namık Altunsoy hocayı da. Bırakalım yönetim kurulu görevini yapsın. En iyisini yapacaklarına inanalım. Daha hoca belli olmadan, takım kurulmadan küme düşmekten falan bahsetmek gerçek Tokatsporluya yakışmaz. İmzalar atılmadan transferler netlik kazanmaz. (Sinerji)