Tokat TSO'dan basın mensuplarına iftar yemeği
Tokat TSO'dan basın mensuplarına iftar yemeği

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Tokat’ta Basın Mensuplarıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını bu yıl da gerçekleştirdi.

            Seyirtepe Tesislerinde düzenlenen programa Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arat, TSO Yönetimi, ulusal ve yerel basın temsilcilerinin yanı sıra Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sezai Kaymak ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç’ta katılım sağladı.

 

            Tokat'ta sorumlu yayın anlayışını benimsemiş bir basın kültürünün olduğuna dikkat çeken Başkan Arat: "Her sene Ramazan’da düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğinde yine hep beraberiz. Ben şunu ifade etmek istiyorum, 2009’dan beri yürütmekte olduğumuz Tokat Ticaret ve Sanayi Odası’nda Tokat ölçeğinde şunu gördük. Basını Başkan olmadan öncede takip ediyordum, başkan olduktan sonra da daha fazla içine girdim. Yapmış olduğunuz haberlerde, eleştirilerde, mülkü amirlerinizden tutun, vekillerimize,  daire müdürlerimize varana kadar sadece eleştiri yapmak için değil, devamında çözüm önerilerini de beraberinde getirerekten, bu gün Türkiye’de yerelde olmayan, diğer illerdeki basının durumu maalesef Tokat’ta ki gibi değil. Ben bu bağlamda işinizde ve haberlerinizde özenli ve itinalı bir basın tablosunu çizdiğinizden dolayı şahsım ve Tokat’taki mülki daire müdürlerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.