Var mısınız Tokatspor’a sahip çıkmaya?
Var mısınız Tokatspor’a sahip çıkmaya?

Tokatsporlu taraftarlar, şehrin ortak değeri Tokatspor için yeni sezon için bastırılan kombine biletlerine ilgi gösterilmesini, sahip çıkılmasını istiyorlar.

            Taraftarların yaptığı destek çağrılarından biri de şöyle oldu:

“Artık bu şehrin ayağa kakma ve Tokatspor'a, TAKIMINA SAHİP ÇIKMA VAKTİDİR! TS yönetimi kombine bilet fiyatlarını açıkladı. KAPALI TRİBÜN: 400 TL, AÇIK TRİBÜN: 75 TL. HEDEF 10,000 kombine satışı olmalıdır. Evet yanlış okumadınız. 8600 seyirci kapasiteli GOP Stadımıza 10,000 kombine satışı. Ancak o zaman TS'a gerçek destek verilmiş olacaktır. Nasıl mı satalım kombineleri?? İşte size önerimiz:

Büyük kurumsal firmalara: 1000 kombine. Diğer işyerlerine: 100 (minimum). Şahıslara: 2 (minimum)

1000 kombine alacak şirketlere stadyumda 10 adet reklam panosu ücretsiz verilmelidir. Her 100 kombine alana 1 adet reklam panosu ( reklam pano maliyetleri şirketlere)

 

Tokat ve dışındaki tüm Tokatlı işyerlerine (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ..) ulaşılmalı ve bu seferberlik başlatılmalıdır. Tokat’taki tüm resmi kurumlar, okullar vs dahil edilmeli ve bu kampanya 1 haftada tamamlanmalıdır. Bu ayağa kalkış ile Tokat Belediyesi ve Valilik’te gereken yardımı yapacaktır. TFF'na ödenecek rakam halledilmeli ve transferlere başlanmalıdır. Kurumlar, şirketler aldıkları kombineleri çalışanlarına, müşterilerine ücretsiz dağıtmalıdır. Böylece tüm sezon dolu tribünler önünde oynar ve seyirci avantajı sağlarız. Evet. TOKATLILAR VAR MISINIZ TOKATSPORUMUZA SAHİP ÇIKMAYA?”