Gürdere’den Özgem Life ziyareti
Gürdere’den Özgem Life ziyareti

Tokat’ta siyasi tarihin öncü isimlerinden eski Devlet Bakanı Metin Gürdere, aynı zamanda inşaat mühendisi olmasından da hareketle, Tokat’a yeni bir vizyon katan Özgem Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç’u ziyaret etti. Tokat’ın elit inşaat projesi olan Özgem Life’da çeşitli incelemeler yapan Gürdere, şantiye alanında görüş ve önerilerini aktardı.

Böylesine önemli bir projeyle Tokat halkına kaliteli mekanlar sunan İş Adamı Hasan Hüseyin Koç’u tebrik eden Gürdere, “Tokat dışında yıllarca mücadele verip, kazanımlarını kendi memleketinde yatırıma dönüştüren her iş adamını takdir ediyorum. Bilgi birikimlerimi ve inşaat sektöründeki deneyimlerimi Hasan Hüseyin Koç kardeşimizle paylaştım. Kendisini tekrar tebrik ederim.’’ Dedi.

 

Eski Devlet Bakanı Metin Gürdere’nin yaptığı nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İş Adamı Koç “Metin Ağabey, devlet adamı kimliği ve siyasetçi bir büyüğümüz olarak her Tokatlının istisnasız gururudur. Sayın Bakanımız iyi bir inşaat mühendisi ve müteahhit olarak Tokat’ta 40 yılı aşkın bir sürede ciddi projeleri vücuda getirmiştir. Biz de kendilerinin sektörel anlamda görüş ve önerilerini  aldık.’’ dedi.