Niksar 4. Etap TOKİ ihalesi 8 Ağustosta yapılacak
Niksar 4. Etap TOKİ ihalesi 8 Ağustosta yapılacak

Niksar 4. Etap TOKİ ihalesi 8 Ağustosta yapılacak

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan yaptığı açıklamada, 4. Etap TOKİ’nin ihalesinin 8 Ağustos’ta yapılacağını söyledi.

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ı ziyaret ederek 4. Etap TOKİ’nin sözünü almıştı. Belediye Başkanı Özdilek Özcan yaptığı açıklamada 306 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Camii İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi işinin 8 Ağustos'ta ihale edileceğini söyledi.

 

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan yaptığı açıklamada, “İlçemiz Başçiftlik yolu üzerine %60’ı emeklilerimize ve %40’ı genel olmak üzere 306 adet konut ihalemiz 8 Ağustos’ta gerçekleşecek. Ayrıca projede konutların yanı sıra ticaret merkezi ve camii yapımı da gerçekleşecek. Bu konuda bize destek veren Tokat Milletvekilimiz Yusuf Beyazıt’a, TOKİ Başkanımız Mehmet Ergün Turan’a ve Ak Parti İlçe Başkanımız Mustafa Eraslan’a teşekkür ediyorum. Konut satışları ihale yapılıp, inşaat ruhsatları verilip, inşaatlar belli seviyeye geldikten sonra TOKİ tarafından satışlar duyurulacaktır.” diyerek sözlerini sonlandırdı.