Taraftarlarda tedirginlik var
Taraftarlarda tedirginlik var

Taraftarlarda tedirginlik var

“Herkes transferini yapıyor atı alan Üsküdar’ı geçti. Allah yardımcımız olsun.”

Tokat Kulübü’nden yapılan açıklama ile yeni sezon hazırlıklarına 11 Temmuz günü başlanacağı duyurulurken “takımımızın iskeleti kurulmuş olup aynı gün taraftarlar önünde toplu imza töreni ile futbolcularımız tanıtılacaktır. Transfer dönemi bitinceye kadar ihtiyaç duyulan noktalara transferlerimiz devam edecektir.” Bilgisi verilmişti.

            Diğer yanda Tokatspor’un taraftar gruplarından biri olan Cephe 1969 Taraftar Grubu takip edebildikleri gelişmeleri değerlendiren bir açıklamada bulundular. Grubun sosyal mecrada yaptığı açıklamada “atı alan Üsküdar’ı geçiyor’ diye mesaj verildi ve kulübün mali durumuna dikkat çekildi.

            Cephe 1969 Taraftar Grubunun açıklaması şöyle oldu:

            “Kongrede tek liste ile girerek seçilen Bahri Çabuk ve yönetimini biz başkan yapmadık veya başka liste vardı da biz mi engelledik? Biz Tokatspor'a kim sahip çıkarsa destekleriz kötü giden bir şeyde ilk biz eleştiririz, dedik. 

Ama geldiğimiz noktada söylenilen sözlerin tutulmadığını, 1 Temmuzda açılacak denilen transfer tahtası halâ belirsizliğini korurken, 1.5 milyon gibi canlı para ile gelinecek denirken kulüpte 1 kuruş para olmadığını hepimiz iyi biliyoruz.

 

Takımın iskeleti oluştu derken kimse iskelet kuruldu ama nerde imzalar veya kim bu oyuncular diye soranlar yok. Ortada 2. Lig seviyesinde 1 tane topçu yok. Yönetim kendi arasında bölünmüş, kavgalar başlanmış, zaman geçiyor, herkes transferini yapıyor atı alan Üsküdar’ı geçti. Allah yardımcımız olsun.”