Spor Kulüpleri iller için bir marka
Spor Kulüpleri iller için bir marka

Spor Kulüpleri iller için bir marka

Vali Dr. Ömer Toraman’ı ziyarette söz Tokatspor’dan açıldı.

Tokat Gazetemizin ilimize yeni atan Vali Dr. Ömer Toraman’ı ziyaretinde heyetteki isimlerden biri de şirketimizin yönetim kurulu üyesi, Tokatspor Kulübü delegesi Ahmet İşleroğlu idi. İşleroğlu, sohbetinde Tokat halkının yeni havalimanı, ulaşımda ilimizi önemli kılacak yol bağlantıları konularının yanı sıra Tokatspor konusunu da açtı.

            “Spor konusunda Tokat’ımızda Tokatspor’umuz var.” diyerek konuya giren Ahmet İşleroğlu “şuan zor bir süreçten geçiyor, TFF nezdinde ödenmesi gereken bir borç var. İnşallah onu da çözerlerse futbolcu alımına girecekler. Sizleri de maçlar da görmek isteriz.” İfadelerini kullandı.

            Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç da Tokatspor’a dair sözlerinde “ilimizin lokomotifi olabilecek bir mecrada yer alıyor Tokatspor. Ama maalesef mali anlamda sıkıntıda, birçok ilde vardır lakin Tokatspor’un TFF, İddaa ve Spor Toto gelirlerinin haricinde yerelde bir sabit gelir kaynağı oluşturulamadı. Hal böyle olunca, Sayın Valinin, Sayın Başkanın himayelerine, himmetlerine kalıyor iş. Onlar da bir şekilde soğuk baktıklarında, Allah göstermesin, hepten boşta kalıyor konu. İnşallah sizler de bu işlere bir ağabeylik, büyüklük yapacaksınızdır.” ifadelerine yer verdi.

            Gazetemiz imtiyaz sahibi Sezai Kaymak da vatandaşta güven kaybına yol açacak yönetimlerin iş başına gelmemesi gerektiğine vurgu ile konuya katkıda bulundu.

 

            Vali Dr. Ömer Toraman da “İnşallah, spor, futbol konusu hakikaten zor. İller için bir marka.” diyerek karşılık verdi.