Yönetici Cansu’dan mesaj
Yönetici Cansu’dan mesaj

Yönetici Cansu’dan mesaj

“Bu yasak kalkacak, biz Tokatspor’a kimseye zarar verdirmeyiz. Hep beraber bütünleşip ileriye bakalım, başarı gelir zaten.” 

Tokatspor Kulübünün Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi ve Transfer Komitesi Üyelerinden Cüneyt Cansu, yeni sezon çalışmalarının sürdüğünü beyan ederken taraftarlara mesaj verdi. Cansu, Federasyon nezdindeki transfer lisans tescil işlemlerinin yapılmasına mani borçların çözüleceğine olan inancını dile getirdi ve “inanmak başarmanın yarısıdır. Güzel günler göreceğiz.” Dedi.

            Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Cansu’nun Tokatspor’a dair görüşünü gündeme getiren gazeteci Fatih Kılıç’ın değerlendirmesine yaptığı yorum, taraftarlara mesaj içerdi. Cansu yorumunda şunları yazdı:

 

            “Tokatspor’un güzide basını, taraftarı rahat olsun. Bu tahtayı biz çözeriz, tahtaya takılmayın. İyi günler göreceğiz, inanmak başarmanın yarısıdır. Bu kadar insanların ağzına tahta açılmayacak söylemlerini düşürenler, bu yasak kalkacak. Biz Tokatspor’a kimseye zarar verdirmeyiz. Hep beraber bütünleşip ileriye bakalım, başarı gelir zaten. Saygılar…”