Tokatlı İlker Atan Voleybol Milli Takım Kampına davet edildi
Tokatlı İlker Atan Voleybol Milli Takım Kampına davet edildi

Tokatlı İlker Atan Voleybol Milli

Takım Kampına davet edildi

Tokat’ımızın voleyboldaki temsilcisi Belediye Plevnespor’da istatistik tutan teknik isimlerden İlker Atan, A Erkek Milli Voleybol Takımı’nın Teknik Kadrosu içinde yer alıyor. Milli takımı, 25 Ağustos ile 3 Eylül 2017 tarihlerinde Polonya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası finalleri için şimdiden kampa girecek.

Türkiye Voleybol Federasyonunun resmi sitesindeki bilgilendirme şöyle oldu:

“A Erkek Milli Voleybol Takımı, 25 Ağustos – 3 Eylül 2017 tarihlerinde Polonya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası Finalleri için, Ankara'da kampa giriyor. Milli Takımımız, 16 Temmuz 2017 Pazar günü, saat 17.00'de, Ankara Green Park Otel'de toplanacak.

Avrupa Şampiyonası için çalışmalarını ay sonuna kadar Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara tesislerinde sürdürecek olan Milli Takımımız, Ağustos başından itibaren çalışmalarına İstanbul'daki tesislerimizde devam edecek.

Başantrenör Joshko Milenkoski yönetiminde başlayacak çalışmalarda teknik kadro şu şekildedir: 

Antrenör Gökhan Öner

Yardımcı Antrenör Mert Karatop

Yardımcı Antrenör Çağlar Dayı

Yardımcı Antrenör Onur Çoban

İstatistik Aykut Aydın

İstatistik İlker Altan

Fizyoterapist Abdullah Akay

Masör Hamza Güçlü

Masör Aziz Azad Dural 

Kampa davet edilen Milli Takım Oyuncu Kadrosu aşağıdadır.

Arslan Ekşi – İstanbul BBSK

Murat Yenipazar - Hypo Tirol (Avusturya)

Caner Pekşen - İstanbul BBSK

Oğulcan Yatkın - Fenerbahçe

Hasan Yeşilbudak - Halkbank

Caner Dengin - Halkbank

Alper Aydemirciler - Fenerbahçe

Burak Mert - İstanbul BBSK

Metin Toy - Fenerbahçe

Serhat Coşkun - Afyon Bld. Yüntaş

Yiğit Gülmezoğlu – Arkas Spor

Emre Batur - Halkbank

Mustafa Koç – Arkas Spor

Mert Marko Matiç - İstanbul BBSK

Vahit Emre Savaş - Ziraat Bankası

Samet Faik Güneş - Halkbank

İbrahim Emet - Fenerbahçe

Koray Şahin - Ziraat Bankası

Hakkı Çapkınoğlu – Arkas Spor

Baturalp Burak Güngör - Ziraat Bankası

Gökhan Gökgöz – Arkas Spor

İzzet Ünver - Maliye Piyango

Yasin Aydın - Galatasaray

Kadir Cin - İstanbul BBSK

Burutay Subaşı - Halkbank

Halis İbrahim Yücel - Galatasaray

Adis Lagumdzija - Galatasaray

 

Batuhan Avcı – Beşiktaş