Arif Çoban imzayı attı
Arif Çoban imzayı attı

Benzemez kiiiiiimse sana!

Arif Çoban imzayı attı

Tokatspor’da yeni sezonun ilk imzası, taraftarın gönlünde Benzama Arif olarak taht kurmuş olan Arif Çoban’a attırıldı. Arif ile 1+1 yıllık sözleşme yapılırken, Yönetime ve takıma sahip çıkılması mesajı verildi.

Tokatspor’da yeni sezon için transfer sürecinde ilk imza eski futbolculardan, taraftarın gönlünde Benzama Arif olarak yer tutan Arif Çoban ile atıldı. Başkan Bahri Çabuk ile Arif Çoban imzaları attılar, yönetime ve takıma sahip çıkılması, destek verilmesi için mesajlar dile getirildi.

MEDİCAL PARK HASTANESİNDE SAĞLIK KONTROLÜ

         Tokat’ımızda özel hastanelerden Medical Park Hastanesi yeni sezon için Tokatspor’un sağlık sponsorluğunu üstlendi. Yeni transfer Arif Çoban için öncelikle sağlık taraması yapıldı. Hastanenin Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Gökhan Türk’ün nezaretinde Arif Çoban’ın tüm tetkikleri yaptırıldı. Genel Müdür Dr. Dursun Bulut yapmış olduğu açıklamada Tokatspor’un yanında olacaklarının mesajını verirken, Kulüp Basın Sözcüsü Muhsin Şenocak da Medical Park Tokat Hastanesine teşekkürlerini dile getirildi.

DEDEMAN OTEL’DE İMZALAR ATILDI

         Medikal Park’taki sağlık kontrolünün ardından Dedeman Tokat Oteline geçildi. Burada Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Çabuk ile Yönetim Kurulu Üyelerinin huzurunda Arif Çoban ile 1+1’lik sözleşmeye imza atıldı. Başkan Bahri Çabuk, transfer bedelinin ilerleyen zaman diliminde şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacağını beyan etti.

            Transferdeki açıklamalar ve basın mensuplarının sorularına yanıtlarına geçildiğinde verilen mesaj Yönetime ve takıma sahip çıkılması, dedikodu ile camianın yıpratılmaması öne çıkarıldı.