Cem Belevi hayranlarıyla Novada’da buluştu
Cem Belevi hayranlarıyla Novada’da buluştu

Türk pop müziğin sevilen ismi Cem Belevi, ücretsiz konser etkinliği ile Novada Tokat AVM’ de hayranlarıyla buluştu.

            Bölgede eğlencenin adresi olan Novada Tokat AVM, bu kez pop müziğin sevilen sanatçısı Cem Belevi’yi Tokat ve çevre ilçelerden gelen hayranlarıyla buluşturdu.

            Novada Tokat Alışveriş Merkezi, 9 Temmuz Pazar günü gerçekleşen konser etkinliğinde ünlü sanatçı Cem Belevi’yi sevenleriyle bir araya geldi. Cem Belevi, en popüler şarkılarını Novada ’da buluşan hayranları için seslendirip onlara müzik dolu, eğlenceli bir gün yaşattı.

            Kim Ne Derse Desin, Sevemez Kimse Seni, Sor ve Alışamıyorum gibi sevilen şarkılarının yanı sıra, popüler Türk Pop Müzik şarkılarını, 9 Temmuz’da gerçekleşen konserinde seslendiren sanatçı, Novada Tokat’ta Tokatlı hayranlarıyla bir araya gelerek keyifli bir Pazar gününe imza attı. Popüler şarkılarının ardından son dönemin en gözde parçalarından biri olan ‘Aç Kollarını’ şarkısını Novada’da hayranlarıyla birlikte canlı performans ile seslendiren sanatçı, unutulmaz bir konser ile ziyaretçinin beğenisini topladı.

            Novada Tokat AVM Müdürü Celalettin Karabayer etkinlikle ilgili olarak  "Novada Tokat AVM, tüm iş ortaklarıyla birlikte Tokat’ın en önemli buluşma ve eğlence noktası olmaya devam ediyor. Biz de ziyaretçilerimiz için planladığımız her etkinlikte bu bilinçle hareket ediyoruz. Tokat’ta gerçekleşen Cem Belevi konserinin böylesine yoğun ilgi görmesi hepimizi çok mutlu etti. Novada Tokat AVM olarak bu tarz etkinliklere ilerleyen dönemlerde de devam edeceğiz." diye belirtti.