Teşekkürler…
Teşekkürler…

Teşekkürler…

Tokatspor’un yönetiminin oluşmasındaki öncü isimlere gazeteci Fatih Kılıç’ın teşekkürü oldu.

Tokatspor’un zor bir süreçte olduğu ortamda, inisiyatif üstlenip Yönetim oluşturma çalışmalarına katkı sunan gazeteci Fatih Kılıç, 01 Ağustos tarihindeki olağanüstü genel kurulda işin tatlıya bağlanmış olmasının da verdiği sevinçle teşekkür mesajları paylaştı.

            Aynı zamanda Tokatspor delegesi olan gazeteci Fatih Kılıç, mesajlarında oluşumun bu noktaya gelmesinde katkısı olan öncü isimleri saydı. Kılıç’ın paylaşımları şöyle oldu:

BİR TEŞEKKÜR...
Bir yolu yürüdük. Çözüm odaklı gittik. Çok şükür hedefe vardık. Derdimiz ortaktı, Tokatspor yaşasın dedik. Emeği geçen herkese teşekkürler. Allah razı olsun cümlesinden. Çok kıymetli TSYD Başkanımız İhsan Uluözlü, Recai Yaramış, Abdullah Canikli, Ümit Kireççi, Muhsin Şenocak, Cemal İncesoyluer, Kemal Özdilek ve daha nice isimleri geçmese de bilinmese de gönülden destek veren İSİMSİZLERE, bu yolda bizleri yalnız yürütmeyenlere çok teşekkürler.
(Elbet yazmasak da olur... Lakin gönüllüler, gönüllerini mutmain kılacak bir teşekkürü açıkça almalıdır.)

 

VE BÜYÜK TEŞEKKÜRLER...
Güzel biten ve hayırlı olması dilenen bir günün sonunda yeni bir güne başlarken, şehrin ortak bir sorununu çözmek üzere inisiyatif üstlenip ilk kıvılcımı çakan MHP İL BAŞKANI ONUR ÇALIŞKAN, duyarlılık gösteren CHP İL BAŞKANI FERAMUS ŞAHİN, AK PARTİ İL BAŞKANI METİN POLAT ile gelişen süreçte...
Bizlere "bir sevincin baş mimarlarından bir öncü olarak şehre kattığınız heyecan inşallah sizin dirayetinizle, şehrin moralini bozmaya pusuda bekleyenlere aslan korkusu verecek yiğitliğinizle inşallah birçok konuyu gündemde tutup, çözüme varacak hevesle Tokatlı ilerleyecektir. Her şey için teşekkürler. Yolunuz, bahtınız açık olsun." Dedirten sn. Valimiz Dr. ÖMER TORAMAN ile Vekilimiz ZEYİD ASLAN, sn. Başkan Av. EYÜP EROĞLU, sn. Başkan AHMET ARAT başta olmak üzere...
Hissiyatları ve fikri katkıları ile inisiyatif üstlenen tüm isimlerin irade ve dirayetlerini güçlü kılan isimleri gönüllerde yazılı tüm TOKATSPOR SEVERLERE BÜYÜK TEŞEKKÜRLER.