TFF Temsilciler Semineri sona erdi
TFF Temsilciler Semineri sona erdi

TFF Temsilciler Semineri sona erdi

Toplantıya katılan isimlerden biri de Tokat’ımızda TFF Klasman Temsilcisi İbrahim Altunsoy’du.

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2017-2018 Sezonu Temsilciler Semineri, Klasman Temsilcileri'ne yönelik eğitim çalışmalarının ardından sona erdi. Toplantıya katılan isimlerden biri de Tokat’ımızda TFF Klasman Temsilcisi İbrahim Altunsoy’du.

02 Ağustos 2017 Salı günü başlayan ve dün sona eren seminerin son gününde, temsilcilere, Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Bedri Dölkeleş, statü ve talimat düzenlemeleri, olay analizleri ve rapor hataları, Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin idari konular hakkında sunum yaptı.

Ayrıca, temsilciler görsel ve yazılı sınava tabi tutuldular. Klasman Temsilcisi Gürol Korkmaz, maçlarda yaşanmış ve yaşanabilecek olaylar ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı; "Sizler, TFF Başkanını ve TFF Yönetim Kurulunu temsil ediyorsunuz. Rapor standardı kurulumuz ve ilgili kurumlar için çok önemlidir.

 

Gözlem, denetim ve raporlama standardını en yüksek düzeye çıkarmak zorundayız. 2016-2017 sezonundaki göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 2017-2018 sezonunda hepinize başarılar diliyorum." dedi.