Reşadiye Adatepe’de, Kaymakam’dan taziye ziyareti
Reşadiye Adatepe’de, Kaymakam’dan taziye ziyareti

Reşadiye ilçemizde geçen hafta Perşembe günü gerçekleşen trafik kazasında 3 hemşehrimiz ölmüş, 4 kişi ise yaralanmıştı. Saat 16.00 sıralarında ilçeye bağlı Bozçalı beldesi yakınlarında meydana gelen kazada Nuray Polat (35) yönetimindeki 34 AY 0610 plakalı otomobil sürücüsün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu yaklaşık 15 metrelik uçurumdan yuvarlanmıştı.

Kazada araçta bulunan Meryem Altıntaş (53) ve Berke Dursun (12), Selen Polat (10) hayatını kaybetmişti. Araç sürücüsü Polat ile birlikte araçta bulunan Selya (7), Aylis Polat (13) ve Şükrü Altuntaş (62) yaralanmıştı.

Reşadiye Kaymakamı Faruk Erdem, ilçe Belediye Başkanı Cemil Kılıç ile birlikte yakınları vefat eden acılı aileyi ziyaret ettiler. Başsağlığı ve geçmiş olsun dediler.

 

Reşadiye Kaymakamı Faruk Erdem ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda “Bozçalı'da hepimizi kahreden bir kaza sonucu Hakk'a yürüyen canlarımızın taziyesi için Belediye Başkanımızla Adatepe'deydik. Aynı aileden 3 kişinin vefat ettiği kazada 2'si ağır, 4 de yaralı var. Allah ölenlere rahmet, kalanlara şifa nasip etsin. Ailelerin durumu çok zor. Onlara da sabırlar versin.” İfadelerini kullandı.