Kamu çalışanları için teklifler
Kamu çalışanları için teklifler

Tokat’ımızda bir dönem Sağlık Sen Tokat Şube Başkanlığı yaptıktan sonra Genel Başkanlığa talip olan ve Sağlık Sen Genel Başkanlığını üstlenen Metin Memiş aynı zamanda Memur Sen Genel Başkan Vekilliğini de yürütüyor. Tokatlılar için büyük bir kazanç olan Metin Memiş dün yaygın basında kamu çalışanları için teklif sürecini değerlendirdi.

TVNET yayınına konuk olan Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, tekliflerin belirlenmesinde mevcut durumun göz önünde bulundurulduğunu söyledi.

Devam eden Toplu Sözleşme sürecinde TVNET yayınına konuk olan Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, tekliflerin belirlenmesinde mevcut durumun göz önünde bulundurulduğunu söyledi.

Masaya üç alternatifle oturulduğunu hatırlatan Memiş, Memur-Sen’in tekliflerinin “Büyük Türkiye” söylemi ile uyuştuğunu ifade etti. Teklifleri masaya götürürken Türkiye’nin büyüme oranlarını, ekonomik gelişmesini, enflasyon beklentilerini ve mevcut durumu değerlendirdiklerini belirten Memiş, kamu çalışanları için önemli tekliflerin olduğu toplu sözleşme sürecinin kamu çalışanları için hayırla sonuçlanmasını temenni etti.