#TokatKitapFuarıİstiyor
#TokatKitapFuarıİstiyor

Tokatlının yerel gündemde tutmakta olduğu Kitap Fuarı talebine, Amerika’da ikamet eden ve Türkiye ile Tokat’a da her fırsatta gelen yazar-yönetmen hemşehrimiz Kenan Demir de destek verdi. 2016 yılında RAMİ adlı kitabını çıkaran Kenan Demir, twitter hesabında #TokatKitapFuarıİstiyor vurgusu ile talebi gündeme getirdi.

            Tokat’ta öncülüğünü Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz’ün yaptığı Kitap Fuarı talebinin yerel gündemde canlı tutulması için Tokatlı yazarların da gayreti oluyor. Rami kitabının yazarı hemşehrimiz Kenan Demir dün twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Tokatlı kardeşlerimiz kitap fuarı istiyormuş, bize de bunun önünü açmak yakışır” ifadesini kullandı. Aynı zamanda Tokatlı hemşehrimiz, Cumhurbaşkanı Danışmanlarından Av. Özlem Zengin ile Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu etiketledi.

            Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç da hem sosyal mecradaki facebook ve twitter hesabından konuya destek vererek “Twitterde olan, okuma-yazmayı seven tüm hemşehrilerimize çağrımız... Sosyal mecrada gündem olmasına katkı verelim. Tokatlının beklentisine tercüman olup, katkı veren Rami kitabının yazarı hemşehrimiz Kenan Demir'e teşekkürler. #TokatKitapFuarıİstiyor” diyerek paylaşımda bulundu.