İnşaat sektöründeki personele belge sınavı
İnşaat sektöründeki personele belge sınavı

Tokat Tüm İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Murad Şahin, İMKON A.Ş.’nin inşaat işçileri için yaptığı sınava dair kamuoyunu bilgilendirdi. Ahşap kalıpçısı, betonarme demircisi, duvarcı, sıvacı, alçı sıva uygulayıcısı, seramik karo kaplamacısı, ısı yalıtımcısı ve inşaat işçisi için yapılan sınavları duyurdu.

            Murad Şahin’in açıklaması şöyle oldu:

“Sınavlarımızı 07 - 08 Ağustos 2017 günleri Tokat merkeze bağlı Çat kasabamızda yaptık. MYK tarafından akredite edilmiş belge vermeye yetkili kuruluşumuz olan İMKON A.Ş. sınavları başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olup sınavlarımıza bugüne kadar 300’e yakın kardeşimiz katılmış iş, aş sahibi olmuşlardır.

Sınav sürecinde bizlere her türlü desteği, yardımı veren başta MHP Çat Belediye Başkanı sayın Mustafa Coşar başkanıma, Çat Belediyesi personeline, Çat halkına ve sınav için bizlere bugüne kadar her konuda desteklerini esirgemeyen İMKON Genel Başkanımız sayın Tahir Tellioğlu başkanıma, Yağmur hanıma, İMKON A.Ş. personeline ve sınav ekibinde yer alan Melih beye, Mustafa beye ve Hasan beye, Tokat Tüm İnşaat Müteahhitleri Derneğimiz adına teşekkür ederim.”