Başkan Özdilek Özcan: “Her şey Niksar için”
Başkan Özdilek Özcan: “Her şey Niksar için”

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede yürütülen belediye çalışmalarına dair bilgilendirmelerde bulundu. Yapılan çalışmaları gezen ve gören Başkan Özcan’ın dün yaptığı bilgilendirme paylaşımları şöyle oldu:

“Organize Sanayi Bölgemiz günden güne gelişiyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaklaşık 1000 hemşehrimize istidam sağladığımız Organize Sanayi Bölgemize yatırım yapmak amacıyla Salix Yatırım Holding yöneticisi Tolga Güneri'yi makamımızda kabul ettik. İnşallah kısa sürede kendilerine yer vererek ilçemize tarım ve orman ürün atıklarından enerji elde etmek amacıyla tesis kurmasını sağlayacağız. Bu tesisimize ilk etapta 25 hemşehrimiz alınacak. İlçemize hayırlı olsun.”

**

“İlçemizde önceden belirlediğimiz yerlerde durak yapım çalışmalarına başladık. Tahrip olan duraklarımızı ise yenileri ile değiştiriyoruz.

**

“İsmet Paşa Kabristanlığında yol düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda bordürlerimizi bitirdik. Kısa sürede parke yol çalışmalarımıza başlayacağız.

**

“2. Etap TOKİ mevkiinde tehlike arz eden bölgelere müdahale ediyoruz. Konut sakinlerimize hayırlı olsun.

**

 

“Çevre yolunu hastaneye bağlayan alanda yol tesfiye çalışmalarımız devam ediyor. Hemşehrimizle yaptığımız çalışmaları sürekli istişare ediyoruz. Her şey güzel Niksar için.”