Niksar'da halk günleri
Niksar'da halk günleri

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, vatandaşla aralarına hiç bir engel koymadıklarını belirterek, “Halkımızın derdi bizim derdimizdir. Biz halka ve Hakka mahcup olmadan, insanımıza hizmet etmenin sorumluluğu içerisindeyiz.” dedi.

            Göreve geldiği 2014 yılında başlattığı Halk Günleri'ni sürdüren Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Yoğun ilgi gören Halk Günleri'nde Birim Müdürleri ile birlikte vatandaşları dinleyen Başkan Özcan, halkın istek ve taleplerini tek tek not alıp, ilgili birimlere aktarıyor. Kimi zaman yaşlı bir teyze, kimi zamansa işsiz bir gencin sıkıntısını anlattığı Halk Gününde vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Özcan, kendisiyle görüşen herkesle sohbet ediyor, onları dikkatlice dinliyor.

'HALKIMIZLA ARAMIZA ENGEL KOYMADIK'

 

            Halk Günü’ne devam eden ve vatandaşları dinleyen Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Seçildiğimiz ilk günden itibaren halkla aramıza hiç bir engel koymadık. Nasıl ki makam kapımızı tamamen kaldırdıysak, halkımızla aramızdaki prangaları da söktük attık. Halkımızın derdini kendi derdimiz gibi görüyoruz. Biz halka ve Hakk'a mahcup olmadan, insanımıza hizmet etmenin sorumluluğu içerisindeyiz. Halk Günlerimizde vatandaşlarımızı dinliyoruz, istek ve taleplere göre ilgili müdürlerimiz o sorunlarla ilgileniyor. Ayrıca görüşemediğimiz vatandaşlarımızla bir araya gelmiş oluyoruz" dedi.