Benim evim senin evin projesi sevindiriyor
Benim evim senin evin projesi sevindiriyor

Niksar Belediyesi sosyal projeler kapsamında geçen yıl başlanılan “Benim Evim Senin Evin” projesi ile evden eve gönül köprüsü kuruyor.

            Niksar Belediyesince geçtiğimiz yıl başlanılan “Benim Evim Senin Evin” projesi kapsamında Niksarlı vatandaşlardan gelen ürünler ihtiyaçlı vatandaşların yüzünü güldürüyor. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne evlerinde kullanmadıkları ürünleri bağış yapan vatandaşlar, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

 

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan “Benim Evim Senin Evin” projesi hakkında yaptığı açıklamada, “ İhtiyaç sahiplerimizi sizlerin de yardımıyla tespit ediyoruz. Eşyalarını bırakmak isteyen yardımsever kardeşlerimiz belirtilen telefon numarasından bizlere ulaşarak sadece adres bildiriyorlar. Yerinden almak, ulaştırmak, temizlik ve evin kalan ihtiyaçlarını karşılayıp; Allah'ın izni, yardımı ve siz duyarlı, aziz hemşehrilerimin vesileleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin sıcak yuvaya kavuşmaları, huzurlu bir ve birçok kış mevsimi yaşayabilmeleri için imkânlarımızı seferber ediyoruz. Ama el ele, ama hep birlikte, ama gönülden gönüle kuracağımız köprülerle.” diye konuştu.