Gruptan Haberler
Gruptan Haberler

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 12. hafta öncesi gruptaki takımlara dair haberleri takip ettik. İlimizin temsilcisi Tokatspor, 12 Kasım Pazar günü ligin alt sıradaki ekiplerinden Eyüpspor ile karşılaşacak. Bu maçın hazırlıkları dün Uzunburun tesislerinde çift kale ile yapıldı.

Gruptaki diğer takımlara dair resmi sitelerinden haberleri takip ettik. İnegölspor ve Kocaeli Birlik Spor takımlarına dair haberler şöyle oldu:

İNEGÖLSPOR’DAN:

ÖZEL KONUKLAR AĞIRLANDI

Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler İnegölspor kulübünün özel konukları olarak Afjet Afyonspor maçında tribünde ağırlandı. Gönül Elçisi Lale Gültekin Balkaş önderliğinde Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde koruma ve bakım altındaki 18 öğrenci ile kurum müdürü Gülsüm Çakal, görevli personeller Erhan Sevinç, Yıldız Akkaş, Nurcan Yavuz, İbrahim Halan, Köksal Işık, İbrahim Özdemir ve Abdulmelik Sural, İnegölspor Yönetim Kurulu tarafından Afjet Afyonspor maçında ağırlandı.

Maçı keyifli bir şekilde izleyen özel konuklar daha sonra kulübü ziyaret etti. Ziyarette İnegöl Sevdalısı Turizmci Canan Özkurt, özel konuklara çeşitli ikram ve hediyeler takdim etti.

SFC ENTEGRE KASTAMONU SPONSORU OLDU

İnegölspor’un Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Kastamonuspor 1966 maçının sponsorluğunu, Kastamonu SFC Entegre Orman Ürünleri üstlendi. Kastamonu'nun köklü firmalarından SFC Entegre Orman Ürünleri, İnegöl Bölge Bayisi Baleno Orman Ürünleri aracılığıyla deplasman sponsoru oldu.

Kulüp Başkanı Münür Kanar, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Yetim ile Kulüp Müdürü Yavuz Memiş, Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Şimşek ile Genel Müdürü Burak Şimşek'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Şimşek, şunları söyledi:

"İnegölspor'umuzun kulüp başkanı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Sıkıntılı bir süreçte hiç çekinmeden kulübü devraldılar ve başarılı işlere imza atıyorlar. Biz de İnegöllü işadamları olarak İnegölspor'umuzun yanında olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da İnegölspor'umuz Kastamonuspor 1966 takımı ile aynı grupta yer aldı. Geçtiğimiz yıl da SFC Entegre Orman Ürünleri İnegöl Bölge Bayisi olarak deplasman sponsorluğunu üstlenmiştik. Bu sezon da ekibimizin Kastamonu sponsorluğunu üstlendik. Ben her iki takıma da ligde başarılar diliyorum."

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Münür Kanar ise "Pazar günü deplasmanda Kastamonuspor ile zorlu bir maça çıkacağız. Bu zorlu maç maçın sponsorluğunu da bir Kastamonu firmasının üstlenmesi bizi oldukça mutlu etti. SFC Entegre Orman Ürünleri yetkililerine İnegöl Bölge Bayisi Baleno Orman Ürünleri vasıtasıyla teşekkür ediyoruz."

**

KOCAELİ BİRLİK SPOR’DAN:

YARIMCASPOR’DAN DESTEK

Kısa bir süre önce göreve gelen Yarımca Spor Kulübü’nün yeni yönetimi Kocaeli Birlik Spor takımını antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi, “Size güveniyoruz” diyerek tatlı ikramında bulundu.

İlçenin amatör takımlarından Yarımca Spor Kulübü’nün bir süre önce göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri takımı antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi. Oyunculara ve teknik ekibe antrenmandan sonra tatlı ikram eden kulüp başkanı Selçuk Güner, muhasip Mahir Akar, yönetici Hasan Durmuş ve denetim kurulu üyesi Şenay Korkmaz Kırmızı-Beyazlılar’a inandıklarını kaydetti.

“SİZE GÜVENİYORUZ”

Bir süre kulüp başkanı Erhan Yılmaz ve başkan vekili Ozan Keser ile sohbet eden ve antrenmanı izleyen kulüp yöneticileri takımı beğendiklerini ifade etti. Yönetim adına oyunculara kısa bir konuşma yapan Hasan Durmuş, “Sizleri 6-7 yıldır takip ediyorum. Ömrümüz var oldukça sizlerle birlikte olacağız. Size güveniyoruz. Başarılı olacağınızdan şüphemiz yok. İnşallah en kısa zamanda sizinle tekrar bir araya geleceğiz.” dedi.