Tokat Ticaret Borsası'ndan  796 öğrenciye bot yardımı
Tokat Ticaret Borsası'ndan 796 öğrenciye bot yardımı

Tokat Ticaret Borsası 796 öğrenciye bot yardımı yaptı.

            Tokat Ticaret Borsası öğrencileri bu yıl da unutmadı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de verdiği destekle kış öncesinde öğrencilere eğitim yardımı yapan Tokat Ticaret Borsası, bu yıl toplamda 796 öğrenciye bot yardımı yaptı. Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora'nın talimatıyla gerçekleştirilen bot yardımları Tokat, Turhal, Erbaa, Pazar ve Niksar'daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Yardım kapsamında toplamda 18 okula 796 çift ayakkabı yardımı yapıldı.

            Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, havalar iyiden iyiye soğumadan önce bu yardımların ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırılması için gayret gösterdiklerini söyledi.

 

            Başkan Bora, "Bu yardımlarımızı imkanlarımız dahilinde her yıl yapmaya devam edeceğiz. Tokat'ta 10, Turhal'da 1, Pazar'da 3, Şenyurt'ta 1, Erbaa'da 2 ve Niksar'da 1 okulumuzdaki 796 öğrencimize yardımlarımızı ulaştırdık. Bu vesile ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere, Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulumuzdaki arkadaşlarıma ve Borsamız Personeline özverilerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.