Cem Davran Tokat’ta
Cem Davran Tokat’ta

Turhal ilçemiz yeni bir sinema filminin çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Turhal doğumlu hemşehrimiz Özkan Çelik’in Yönetmeni olduğu filmin başrolünde sinema sanatçısı Cem Davran oynayacak.

CEM DAVRAN’DAN TOKAT MERKEZDE GEZİ

            Ünlü sinema sanatçısı Cem Davran Turhal ilçemizde 10 gündür devam eden çekimlerden fırsat bulduğu bir zaman diliminde Pazartesi günü akşamı Tokat merkeze geldi. Yönetmen Özkan Çelik, Görüntü Yönetmeni Serdar Özdemir ile birlikte Tokat Gaziosmanpaşa Bulvarı güzergahında, Taşhan önünden aşağı doğru yaya olarak yürüyen Cem Davran’ı tanıyan hemşehrilerimiz birlikte öz çekim yapmak istediler. Fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen Davran her bir hemşehrimizle yan yana geldi, kimi zaman cep telefonunu alıp kendisi öz çekim yaptı.

GAZETEMİZE AÇIKLAMA

            Cem Davran’ın Tokat merkezdeki gezisine rast gelen Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç da, gazeteci kimliği ile Cem Davran’a ‘ilimize hoş geldiniz’ dedikten sonra, neden Tokat’ta olduklarına dair bilgi edindi. Gazetemize açıklamalarda bulunan Cem Davran “Bir 10 gündür Turhal’dayız. Sinema filmi çekiyoruz, Babamın Kemikleri diye. Yönetmeni Özkan Çelik, Görüntü Yönetmeni Serdar Özdemir burada. Beraber burada bir dostumuza uğrayacağız. Çekimden bir iki saat ayırmıştık, onu ziyarete geldik. Şuan Turhallıyız. Baş rolde oynuyorum. Bir Baba ile oğlunun hikayesi. Küçük çocuğum var bir de. Bir hafta işimiz kaldı, önümüzdeki Pazar’a dek Turhal’da çekimlerimiz olacak. Sonra İstanbul çekimleri başlayacak.” diye bilgi verdi.