Tokatspor’da doğum günü kutlamaları
Tokatspor’da doğum günü kutlamaları

Tokatspor, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 14. hafta maçı için hazırlıklarını Uzunburun Tesislerinde devam ettiriyor. Futbolcuların neşesinin ise yerinde olduğu görülüyor. Bilhassa doğum günü olan futbolcuların bu mutlu günlerinde takım arkadaşları ve teknik heyet ile kulüp çalışanları da sürprizleri ile yanlarında olup, mutluluklarını paylaşıyorlar.

            16 Kasım günü takım kaptanı Ali Kemal Yükser’in, 22 Kasım günü takımın golcü ismi Alperen Pak’ın doğum günü kutlanırken dün de idman sonrası kulüp malzemecisi Yavuz Gün’ün doğum günü kutlandı. Tokatspor Kulübü resmi hesabı futbolcularının bu mutlu anlarını paylaşırken “kendisine nice yıllar diliyor. Kazasız belasız ve sakatsız futbol dolu başarılar diliyoruz Tokatsporumuzla birlikte.” ifadelerine yer verdiler.

TAM KADRO HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

            Öte yanda Tokatspor kadrosu, teknik heyet nezaretinde Sarıyer maçının hazırlıklarını devam ettiriyor. Takımda sadece Emin Soğuk’un hafif bir sakatlığı bulunurken son durumu çekilecek MR’dan sonra belli olacak. Onun haricinde tam kadro olarak çalışmalar devam ediyor.