A Spor’da Kick Boks gecesi
A Spor’da Kick Boks gecesi

Kars ilinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda 24 Kasım 2017 günü yapılan Kafkas Fight Arenası isimli organizasyona Türkiye Kick Boks Federasyonu gözlemcisi ve temsilcisi olarak katılan Milli Takımlar Antrenörü hemşehrimiz Ersan TURAN canlı yayında maçları yorumladı.

Kars ilinde Bülent GÖNEN tarafından 2.si düzenlenen Uluslararası Kick Boks Organizasyonu çok güzel maçlara sahne oldu.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN’ın izlediği gecede Kafkas Kartalı lakaplı Erkan VAROL Iraklı rakibi Reyad HAMZA’yı 2. rauntta nakavtla yenerek galibiyet serisine bir yenisini daha ekledi.

A Spor’dan canlı yayınlanan Kick Boks maçlarını anlatımcı Ali BARANSEL ile birlikte yorumlayan Ersan TURAN Tokat’ta daha önce düzenlemiş olduğu organizasyonlardan bahsetme imkanı buldu.

 

Geçmiş organizasyonlara katkılarından dolayı Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU’na ve de Tokatlı işadamlarımıza canlı yayında teşekkür eden Ersan TURAN ayrıca her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Uluslararası Kick Boks Organizasyonlarının 11. sinin çok yakında yapılacağını, bununla ilgili çalışmalar için Tokat Valiliğine ve Tokat Belediyesine ziyaretlerinin olacağını canlı yayınla duyurdu.