15. hafta programı
15. hafta programı

Tokatspor 15. haftada İnegöl deplasmanında olacak. 03 Aralık Pazar günü saat 13.30’da İnegöl İlçe Stadı’nda oynanacak maçı İstanbul Bölgesi B Klasmanı Hakemi Oğuzhan Uğurlu yönetecek. Yardımcıları Özgün Karakoçlu ve Yunus Taşkın, dördüncü hakem Hakan Ülker olacak.

            İlimizin 3. Lig 1. Gruptaki temsilcisi Erbaaspor da 03 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Orhan Gazi Belediyespor ekibini konuk edecek. Maçta İzmir Bölgesi C Klasmanı hakemi Levent Aktan düdük üfleyecek. Yardımcıları Arda Darcan, Gökhan Özkan, dördüncü hakem olarak Levent Balcı görev yapacak. 

 

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  15 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

02.12.2017
13:30

MALTEPE HASAN POLAT

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

HATAYSPOR

(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) DOĞU YILMAZ 

(T) LEVENT AKYER 
(T) ESER KURUOĞLU 

03.12.2017
12:00

ESENLER STADI

EYÜPSPOR

-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.

(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) TAMER OKULDAŞ 
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY 
(D) SERKAN ÖNSAL 

(T) M.BÜLENT ÖZMEN 
(T) İBRAHİM KOCAOĞLU 

03.12.2017
13:00

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

AMED SPORTİF FAALİYETLER

-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ

(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) OSMAN KOZAN 
(Y) CANER EROĞLU 
(D) SAFA YILMAZ 

(T) AHMET AKSOYEK 
(T) YUSUF CİNEL 

03.12.2017
13:30

İNEGÖL İLÇE STADI

İNEGÖLSPOR

-
Detaylar

TOKATSPOR

(H) OĞUZHAN UĞURLU 
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU 
(Y) YUNUS TAŞKIN 
(D) HAKAN ÜLKER 

(T) ENGİN IŞIK 

03.12.2017
13:30

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

SARIYER

-
Detaylar

MERSİN İDMANYURDU

(H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) ERCAN HELLAÇ 

(T) BEKİR ŞEKER 

03.12.2017
13:30

KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

KOCAELİ BİRLİK SPOR

-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) MURAT TAŞÇIKAR 
(Y) UĞUR ÖNAY 
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA 

(T) DAVUT NUMANOĞLU 

03.12.2017
13:30

GAZİ STADI

KASTAMONUSPOR 1966

-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR

(H) SELİM ÖZEN 
(Y) TOLGA DEDE 
(Y) MERT TÜRK 
(D) EGEMEN ARTUN 

(T) İLKER ÖZKAN 
(T) SEBAHATTİN ARTUN 

03.12.2017
13:30

ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI

ETİMESGUT BLD. SPOR

-
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ 
(Y) MURAT ALTAN 
(D) HARUN TOPLAR 

(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN 

03.12.2017
18:00

MENEMEN TAHİR ŞAHİN STADYUMU

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

BUCASPOR

(H) HAMİT BASIK 
(Y) SEDAT YAVANOĞLU 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(D) OĞUZHAN AKSU 

(T) SÜMER ÖZKAN 
(T) ONUR AYDEMİR 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  15 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

02.12.2017
13:30

CEBECİ İNÖNÜ

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

-
Detaylar

DÜZCESPOR

(H) ERDEM TEMEL 
(Y) ERSİN İŞSEVER 
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU 
(D) ALİ AKDENİZ 

(T) MEHMET TUNÇAK 
(T) ERSEL KILIÇ 

02.12.2017
13:30

VEFA

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

-
Detaylar

KEMERSPOR 2003

(H) EFE TANRIVERDİ 
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU 
(Y) MİKAİL CAN 
(D) DURSUN CAN 

(T) ÜNSAL KAYA 
(T) SEDAT CUMUR 

03.12.2017
13:00

VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK

OFSPOR A.Ş.

-
Detaylar

ERZİN BELEDİYESPOR

(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(Y) GÖKHAN ESEN 
(Y) HARUN ÖZTEKİN 
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU 

(T) SERKAN KURAL 

03.12.2017
13:00

BATMAN 16 MAYIS STADYUMU

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

-
Detaylar

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

(H) OZAN BİLEYCİ 
(Y) SEDAT ETİK 
(Y) VEDAT DEMİR 
(D) OZAN ERGÜN 

(T) ALPASLAN ACAR 

03.12.2017
13:00

BAYBURT GENÇ OSMAN

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

-
Detaylar

YOMRASPOR

(H) TARIK GÜLDAL 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) AHMET DEVECİ 
(D) DOĞUKAN YILDIRIM 

(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ 

03.12.2017
13:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

-
Detaylar

BAYRAMPAŞA

(H) VOLKAN OKUR 
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR 
(Y) SONER ÖZÇELİK 
(D) ALİ BEZGİN 

(T) AŞKIN ÇOKSEVER 

03.12.2017
13:30

ERBAA İLÇE

ERBAASPOR

-
Detaylar

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

(H) LEVENT AKTAN 
(Y) ARDA DARCAN 
(Y) GÖKHAN ÖZKAN 
(D) LEVENT BALCI 

(T) ÖZER KORKMAZ 

03.12.2017
13:30

18 MART

ÇANAKKALE DARDANEL SK

-
Detaylar

12 BİNGÖL SPOR

(H) HASAN ERTUĞAN 
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(D) RAMAZAN DOĞANAY 

(T) ERCAN TAĞ 

03.12.2017
13:30

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

ÇATALCA SPOR

(H) HAKAN ERGİN 
(Y) ALİ ORHUN KARA 
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK 
(D) SEMİH GÜNER 

(T) MEHMET KEREM GÜVEN 

 

 Tokatspor 15. haftada İnegöl deplasmanında olacak. 03 Aralık Pazar günü saat 13.30’da İnegöl İlçe Stadı’nda oynanacak maçı İstanbul Bölgesi B Klasmanı Hakemi Oğuzhan Uğurlu yönetecek. Yardımcıları Özgün Karakoçlu ve Yunus Taşkın, dördüncü hakem Hakan Ülker olacak.

            İlimizin 3. Lig 1. Gruptaki temsilcisi Erbaaspor da 03 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Orhan Gazi Belediyespor ekibini konuk edecek. Maçta İzmir Bölgesi C Klasmanı hakemi Levent Aktan düdük üfleyecek. Yardımcıları Arda Darcan, Gökhan Özkan, dördüncü hakem olarak Levent Balcı görev yapacak. 

 

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  15 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

02.12.2017
13:30

MALTEPE HASAN POLAT

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

HATAYSPOR

(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) DOĞU YILMAZ 

(T) LEVENT AKYER 
(T) ESER KURUOĞLU 

03.12.2017
12:00

ESENLER STADI

EYÜPSPOR

-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.

(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) TAMER OKULDAŞ 
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY 
(D) SERKAN ÖNSAL 

(T) M.BÜLENT ÖZMEN 
(T) İBRAHİM KOCAOĞLU 

03.12.2017
13:00

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

AMED SPORTİF FAALİYETLER

-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ

(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) OSMAN KOZAN 
(Y) CANER EROĞLU 
(D) SAFA YILMAZ 

(T) AHMET AKSOYEK 
(T) YUSUF CİNEL 

03.12.2017
13:30

İNEGÖL İLÇE STADI

İNEGÖLSPOR

-
Detaylar

TOKATSPOR

(H) OĞUZHAN UĞURLU 
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU 
(Y) YUNUS TAŞKIN 
(D) HAKAN ÜLKER 

(T) ENGİN IŞIK 

03.12.2017
13:30

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

SARIYER

-
Detaylar

MERSİN İDMANYURDU

(H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) ERCAN HELLAÇ 

(T) BEKİR ŞEKER 

03.12.2017
13:30

KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

KOCAELİ BİRLİK SPOR

-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) MURAT TAŞÇIKAR 
(Y) UĞUR ÖNAY 
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA 

(T) DAVUT NUMANOĞLU 

03.12.2017
13:30

GAZİ STADI

KASTAMONUSPOR 1966

-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR

(H) SELİM ÖZEN 
(Y) TOLGA DEDE 
(Y) MERT TÜRK 
(D) EGEMEN ARTUN 

(T) İLKER ÖZKAN 
(T) SEBAHATTİN ARTUN 

03.12.2017
13:30

ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI

ETİMESGUT BLD. SPOR

-
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ 
(Y) MURAT ALTAN 
(D) HARUN TOPLAR 

(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN 

03.12.2017
18:00

MENEMEN TAHİR ŞAHİN STADYUMU

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

BUCASPOR

(H) HAMİT BASIK 
(Y) SEDAT YAVANOĞLU 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(D) OĞUZHAN AKSU 

(T) SÜMER ÖZKAN 
(T) ONUR AYDEMİR 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  15 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

02.12.2017
13:30

CEBECİ İNÖNÜ

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

-
Detaylar

DÜZCESPOR

(H) ERDEM TEMEL 
(Y) ERSİN İŞSEVER 
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU 
(D) ALİ AKDENİZ 

(T) MEHMET TUNÇAK 
(T) ERSEL KILIÇ 

02.12.2017
13:30

VEFA

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

-
Detaylar

KEMERSPOR 2003

(H) EFE TANRIVERDİ 
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU 
(Y) MİKAİL CAN 
(D) DURSUN CAN 

(T) ÜNSAL KAYA 
(T) SEDAT CUMUR 

03.12.2017
13:00

VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK

OFSPOR A.Ş.

-
Detaylar

ERZİN BELEDİYESPOR

(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(Y) GÖKHAN ESEN 
(Y) HARUN ÖZTEKİN 
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU 

(T) SERKAN KURAL 

03.12.2017
13:00

BATMAN 16 MAYIS STADYUMU

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

-
Detaylar

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

(H) OZAN BİLEYCİ 
(Y) SEDAT ETİK 
(Y) VEDAT DEMİR 
(D) OZAN ERGÜN 

(T) ALPASLAN ACAR 

03.12.2017
13:00

BAYBURT GENÇ OSMAN

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

-
Detaylar

YOMRASPOR

(H) TARIK GÜLDAL 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) AHMET DEVECİ 
(D) DOĞUKAN YILDIRIM 

(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ 

03.12.2017
13:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

-
Detaylar

BAYRAMPAŞA

(H) VOLKAN OKUR 
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR 
(Y) SONER ÖZÇELİK 
(D) ALİ BEZGİN 

(T) AŞKIN ÇOKSEVER 

03.12.2017
13:30

ERBAA İLÇE

ERBAASPOR

-
Detaylar

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

(H) LEVENT AKTAN 
(Y) ARDA DARCAN 
(Y) GÖKHAN ÖZKAN 
(D) LEVENT BALCI 

(T) ÖZER KORKMAZ 

03.12.2017
13:30

18 MART

ÇANAKKALE DARDANEL SK

-
Detaylar

12 BİNGÖL SPOR

(H) HASAN ERTUĞAN 
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(D) RAMAZAN DOĞANAY 

(T) ERCAN TAĞ 

03.12.2017
13:30

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

ÇATALCA SPOR

(H) HAKAN ERGİN 
(Y) ALİ ORHUN KARA 
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK 
(D) SEMİH GÜNER 

(T) MEHMET KEREM GÜVEN