Futbolda kupalar sahibini buldu
Futbolda kupalar sahibini buldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol doğrultusunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile KYK Yurt Müdürlükleri işbirliği sportif etkinlikler düzenleniyor. İl Yurtkur Spor Tertip Komitesi, KYK yurdu öğrencileriyle bir araya gelerek Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler Anketi ile öğrencilerin istekleri doğrultusunda yurtlarda ve İl Müdürlüğü tesislerinde KYK İl Müdürlüğü ile uyumlu çalışarak, sportif etkinlikler ile sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlemeye devam ediliyor.

Etkinlikler sayesinde gençleri ders yoğunluğundan ve sınav stresinden uzaklaştırmak isteniyor.  Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile kendini daha iyi ifade edebilme, yeni arkadaşlıklar kurma ve liderlik yapabilme özelliklerinin gelişmesine katkı sağlamaktalar. Gazi Osman Paşa Yurdu’nda düzenlenen futbol turnuvasına katılım sağlayan öğrencilere ve emeği geçen herkese teşekkür edildi.

 

Final Maçı bitiminde düzenlenen törenle dereceye giren takımların kupalarını Gaziosmanpaşa Yurt Müdürü H. Ömer Meletlioğlu takdim ederek, başarılarının devamını diledi.