Başkan Eroğlu öğrencilerle  yürüyüşe katılıp piknik yaptı
Başkan Eroğlu öğrencilerle yürüyüşe katılıp piknik yaptı

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu geçtiğimiz yıl düzenlenerek faaliyete geçen Geyras Mahallesi Doğa Parkurunda öğrencilerle yürüyüşe katıldı. Eroğlu daha sonra öğrencilerle piknikte bir araya geldi.

            Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizesiyle gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, geçtiğimiz yıl düzenlenerek faaliyete geçen Geyras Mahallesi Doğa Parkurunda, öğrenciler yürüyüş gerçekleştirdi. Kış mevsiminin ortasında yazdan kalma bir günde gerçekleştirilen etkinliğe katılan çocuklar, eşsiz doğa güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın tadını çıkardılar. Etkinlikte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu öğrencilerin isteğini kırmadı ve öğrencilere eşlik etti.

            Miniklerle doğa yürüyüşüne katılmanın, onlarla bir arada olmanın paha biçilemez bir duygu olduğunu dile getiren Başkan Eroğlu; çocuklara, gençlere ve ailelere yararlı olacak bu tür çalışmaların devam edeceğini belirtti. Başkan Eroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

            "Bahardan kalma güzel bir günde miniklerin doğa yürüyüşüne ve pikniğine eşlik etmemiz talebine kayıtsız kalmayarak, onları yalnız bırakmadık. Bu yavrularımız bizlerin teminatı, geleceğimiz. Hepsinde müthiş bir heyecan var, hepsinde gerçekten burada olmanın mutluluğu var. Her şey geleceğimiz çocuklarımız için. Çocuklarımıza doğa sevgisini aşılamak; onlara Tokat’ın bağları, bahçeleri ve ormanlarıyla tanıştırma fırsatı sunma amacıyla düzenlemiş olduğumuz doğa parkurumuza tüm çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerimizi davet ediyor, tüm çocuklarımıza başarılı bir eğitim hayatı diliyorum." dedi.